Forumdaki teknik hatalar

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
İmzalar geri gelmiş yönetime tekrar teşekkürler ve buradan tüm arkadaşlara sesleniyorum lütfen imzaları kurallara uygun yazalım bir daha kaybetmeyelim.

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan
Scudo

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
İmzada resim yükleme özelliği mevcut ancak yükleme veya link yazıp kaydetme işlemleri yapılamıyor ayrıca IMG kodu da çalışmıyor.
4.1 kb büyüklüğünde 100x20px bir resim ile denedim hepsini, olmadı. Zaten kaydet dediğimde de sayfa görüntülenemedi yazısı çıkıyor. Link yazınca da "invalid url" hatası alıyorum.
Ayrıca yüksekliğin 20 piksel olmasını anlıyorum ama genişliği biraz daha arttıramaz mıyız? Mesela 200 piksel gibi?

Bu arada ne zamandır anca görebildim sitenin son durumunu. Önce hızın, sonra mailin düzelmesi en güzeli olmuş. :in:

Gokhan Arikan

Aktif Üye
Tepki
157
Forumda herhangi bir yerde göremedim ,yeni bir kural gelmiş sanırım.Aranıyor bölümünde mesaj yazmak için de 50 mesaj sınırı var.Hadi ilan veremiyorum ,tamam.Ama mesaj da yazamıyorum o bölümde.

Gokhan Arikan

Aktif Üye
Tepki
157
@Serden Us

İmzama veya avatarıma ben de net görünen bir resim ekleyemedim.Diğer forumlardaki gibi geniş imza kullanılabilse süper olur. :)

Gokhan Arikan

Aktif Üye
Tepki
157
Parça parça yazmış oluyorum ,kusuruma bakmayın lütfen.Forum hakkında bir sıkıntım daha var.Arama yaparken 15 saniye bekletiliyoruz.Bunun nedeni nedir acaba?Sisteme nasıl bir faydası var?Eleştiri değil merak benimkisi ,yanlış anlamayın. :)

cruiser76

Aktif Üye
Tepki
103
Mail bilgilendirmeyi iptal ettim ama mail gelmeye devam ediyor. En son abone olma dedim gene yeni mesaj yazılınca uyarı maili gelmeye devam ediyor. Bir sorunmu var benmi beceremedim anlamadım.

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) Ulaş bey afedersiniz siteyi kurcalarken günlük mesajların tamamını değilde son bir kaç tanesini görüyorum.

Örnek:1,2,3, son sayfayı göremiyorum.:(

Teşekkürler...

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
bu günün tam mesaj sayfalarını bilmem anlatabildimmi?.

Yeni mesajları tıkladım şu an sadece 6 konuyu görebildim.

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
Evet savaş Bey.

Şimdilik düzeldi herhalde erken tıklamaktanmı oldu ne 9 saniye bekleyin falan diyor.

Birde günlük konulardaki resimim üst üste,bana 2 tanemi gözüküyor.

Teşekkürler yordum sizi..

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
@Silindi

:( Savaş Bey özür dilerim başındada söylemiştim kurcaladım diye..
dediğiniz gibi tüm mesajları okundu kısmını tıklamıştım.

Oda neden?.

Sitemiz yenilenince bi bakıyım dedim bilinçsizliğime geldi böylece
bir konu hakkında da bilgi edinmiş oldum.Tekrar teşekkür eder,
özür dilerim.:(

Normal konuma yarın geçerim herhalde..

Resim konusunuda anladım.

Hoşça Kalın...

Nikola.gulucan

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Carraro
Dün bir ara forum ana sayfasında son 10,20,30,30,50 mesajı görme , kimin , hangi konuda yorum yazdığını gösteren bir pencere vardı.. Şu an yok. Böyle bir yenilik yapacak mısınız?

Nikola.gulucan

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Carraro
@Silindi

Kimse bu konu hakkında yazmayınca ben mi yanlış gördüm yoksa dedim :), bence çok güzel , sağ kutucuktan takip etmek yerine daha kullanışlı. ama sistemi zorluyorsa siz bilirsiniz :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sisteme yük olacak her şeye karşıyım şahsen. Çünkü çöktüğü zaman gerçekten sıkıntı oluyor ve özellikle o süre boyunca bazı üyelerle iletişime geçememek sıkıntı verici.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
bence süper olmuş daha önce mybb sitelerde de görmüştüm forum çökmezse sorun yok :D

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Oldukça başarılı ve fonksiyonel. İnşallah sorun çıkarmaz da kullanırız...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Gayet güzel bir uygulama olmuş. Umarım devam eder. Akışı görmek katılımı arttırıyor. Göremeyeceğin ama hakkında söyleyecek sözün olduğu yerlere yazman için avantaj sağlıyor. Teşekkürler Savaş Bey. Elinize sağlık.

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
Harika olmuş bence, kalabilir. Forumu kötü etkileyecekse kaldırılabilir.

delibalta

Forum Bağımlısı
Tepki
2.684
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
başka bir konu açıldı mı veya konuşuldu mu bilmiyorum ama son dönemde yapılan bazı değişikliklerin bazı olumsuz etkileri oldu.

- kullanıcıların mesajlarını aradığımızda çok yakın dönem (dün, bugün vb) ve 2010 yılı mesajları çıkıyor, arası yok.
- kendi profil sayfamda arkadaşlarımın son aktivitelerinin listesi vardı, artık yok. Takip ettiğim kişilerin aktivitelerini tek tek arayamam zaten bir önceki problemden dolayı mesaj arama da düzgün çalışmıyor.