Forumdaki teknik hatalar

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Şifrenizi başka bilen birileri varsa, girip adınıza iş çevirmiş olabilir.

Forumda temizlik yapılsaydı herhalde bizim mesajlar da silinirdi...

Scudo

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
Merhabalar... Bende bir sorun var, mesela bir konuya mesaj yazmak istiyorum, en altta da bildiğiniz gibi bir mesaj kutusu var, ben de mesaj kutusu görünmüyor ve en son kim yazmış ise onun yazdığına cevap tuşuna basıp oradaki her şeyi silip öyle cevap yazmak zorun da kalıyorum... Geçer zannettim ama 3-4 gündür böyle...

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
@erkan tufekci

Çıkıyor...
Nerenin resmini istediğinizi anlayamadım ama şu iki taneyi göndereyim...

(link)

(link)

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
Tam diyecetim chrome'mu kullanıyorsunuz diye siz ss eklemişsiniz.

O sorunu bende gördüm. Bende hatta başka farklılıklarda oluyordu. Chrome ile alakalı birşey. Çözüm bulamadım. Bende tekrar Firefox kullanmaya devam ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Mert SÜREN

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Sorun Leven arkadaşımın dediği gibi kesin tarayıcıdandır, internet explorerda denersen aynı sorun olmaz, firefox kullanmanı tavsiye ederim :). Chrome herşeyi göstermiyor bazen.

• Beğen

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
Çok teşekkürler hemen explorer da denedim ve mesaj panosu orada göründü teşekkürler

URL=http://img40.imageshack.us/i/sorun03.png/]http://img40.imageshack.us/img40/8163/sorun03.png[/URL]

• Beğen
Tepkiler: erkan tufekci

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
mertcim hızlı cevap yazan yer var ya sağına doğru bak üst üste binmiş 2 ok var, ona tıkla açılır :D

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
O buton

http://img602.imageshack.us/img602/3488/yenibitelemresmij.png

• Beğen

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
sayın moderatör arkadaşlar istirham ediyorum bizleri forumdan bu kadar uzun zaman mahrum bırakmayın.02:00-06:00 arası saatlerde yapın iyileştirme çalışmalarını mümkünse.
Hayatı bu forumla özdeşleşen abilerimiz var.Onları düşünün..;)
Kolay gele..

• Beğen
Tepkiler: Fatih Ertörün

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
1.Yavaşlama: Tabiki bu şekilde gitmeyecek. Sorunu biliyoruz ve çözeceğiz. Sorun otomatik maillerin gitme süreleri az olunca serverde yoğunluk oluyor ve yavaşlamasına sebep oluyor. Bu sorun bir kaç gün daha sürebilir.

2.İmzalar: Daha önce de demiştik ama zamanla imzalar satış siyasi reklam amacıyla kullanılmaya başladı. Bu yine diğer üyeleri kızdırmaya veya üzmeye başladı. Kapatmak zorunda kaldık. Açmak sorun değil açarız ama suistimal oluyor. Açtıktan sonra bu suistimallerin olmayacağını siz garanti edebiliyor musunuz?

3.2.El İlan Onaylama: Arkadaşlar yüzlerce binlerce ilan girişi var. Bunların hepsini anında açmanın imkanı yok. Aksamasının sebebi de çok kural dışı ilanın olmasıdır. Bir arkadaş geliyor kuralları bilmeden ilan giriyor ardından bütün yönetime mesaj atıyor ilanım nerde niye açılmıyor. Yine hemen ardından konu açıyor :) . Her an forumda olamıyoruz.

3.Avatar Sorunu: Bu sorunu çözdük sayılır. Uygulamasını fırsat bulup da yapamadık. Forumdan gelen abuk subuk mesajlar yüzünden yapacağımız işler aksıyor.

Af Konusu: Geçtiğimiz günlerde bununla ilgili bir açıklama yapmıştık ama yine deme gereği duyuyoruz. Bizlere ulaşabilirsiniz. Önemli olan arada bir referansınızın olmasıdır. Çünkü forum sitesi herkese açık bir sitedir. Yazılan şeyler anında görülüyor ve bunun sıkıntıları çok farklı noktalara çekiliyor. Bizim kapımız herkese açık. Yeterki toplumsal huzur bozulmasın.

Siyaset ve Seçim: Bu konuda kesinlikle taviz vermiyoruz. Burası Bisiklet Forum. Evet farklı tartışmalar ve konular da olabiliyor. Buna diyecek bir şeyimiz yok ama Din, Dil, Irk, Ayrımcılık, Tarafçılık, Sağcılık, Solculuk, Particilik gibi konularda hiç bir şekilde taviz veremeyiz. Siz siz olun forumda bu konulara da izin vermeyiniz. Çünkü hepimizin dini dili görüşü ayrıdır. Onbinlerce kişiyiz ve bunun sonuçları binlerce kişinin kırılmasına sebep olabilir. Biz pedalımıza bakalım. Görüşlerinizi sandığa saklayınız.

Sonuç olarak: Bizler sizlerden daha çok bu sorunların yaşanmamasını istiyoruz. Bunun için de sürekli çabalıyoruz. Biraz sabırlı olmak bu çabaları daha da arttıracaktır. Her şey mükemmel olamaz olmasını da beklememek gerekir. El birliği en önemli noktadır. Gereksiz konularda eleştiri yapılacağına destek yapılsa bu sorunlar daha çabuk aşılır.

Saygılarımızla.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Bilgilendirme için teşekkürler.Sonuna kadar yönetimin arkasındayız.Bu forum hepimizin ve kapandığı 2-3 gün boyunca daha iyi anladık ki forumsuz hayat anlamsız kalıyor :) insanın bilgisayar başına oturası gelmiyor.

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çok yavaş ama forum..çekilmez hale geldi.

sorun otomatik maillerin gitme sıklığı ise bir tıkla değiştirin olsun bitsin.

tolga akan

Daimi Üye
Tepki
76
İsim
Tolga AKAN
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ferhat arkadasıma aynen katılıyorum...yonetıomın ısı kolay degıl...

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar forumun hız sorunu çözülmüştür. Bilginize. Sırayla diğer sıkıntılar da giderilecektir.

Tepki
15
Bilgilendirmeler için teşekkürler her forumun bu tip sıkıntıları olabilir ve olur da çok iyi bilirim. O yüzden üyelerden daha anlayışlı olmalarını rica ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@fatih yazgan

Olabiliyor tabi. Anlayışınız için teşekkürler. Bir çok sitede bu sorun yaşanıyor. Yeni bir uygulama ve filtreme sistemi var. BU filtreleme bir çok forumun hızını yavaşlatıyor. Özellikle büyük forum sitelerinde yaşanıyor. Sorunun bundna kaynaklandığını öğrenmek biraz zaman aldı. Neyse ki sorun çözüldü.

• Beğen
Tepkiler: fatih yazgan

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Avatar sorunu da çözülmüştür. Bilginize..

Mail Sorunu kaldı onunla da uğraşıyoruz kanundaki bazı yeni uygulamalar bayağı bir yeni olduğundan çözümlerde cevapları bulmak zaman alıyor.

Sizlere yaklaşık 15 gündür sorunlar yaşattık. Sabrınızdan ve anlayışınızdan dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Ne yapıyorsak sizler için yapıyoruz bazen işler yolunda gitmiyor o da elimizde olmuyor.

Madem bu kadar beklettik. Anlayış gösterdiniz bir ödül yapalım ve İMZALARA ÖZGÜRLÜK diyelim ;) ama lütfen Ticari, siyasi ve reklam anlamında kullanmayalım.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@fatih yazgan

Teşekkür ederiz.:in:

Daimi bir sorun olmadığını bilmenin getireceği sabır duygusu ve sıkıntıyı gidermek için canla başla çalışan ve hep daha iyisini isteyen bir kadronun işbaşında olduğunun farkında olmakdan gelen güven duygusunun üyelerimizin hepsinde var olduğunu biliyoruz.

Bisikletforum gerçekten bağımlılık yaratıyor. :in:

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
sanırım bir sorunda yine imza konusunda, imza yazılabiliyor fakat, renk, boyut gibi özellikleri kullanamıyorum.