Forma Olarak Ne Önerirsiniz?

Tepki
23
Bisiklet
Ghost
Merhaba arkadaşlar :) Malum yaz aylarına doğru yaklaşıyoruz.. Bu yüzden bi forma almaya karar verdim. Bütçem çok fazla değil o yüzden çok pahalı olmayan ama aynı zamanda kullanışlı olan forma önerilerinizi bekliyorum. siyah-gri ve sarı formadaki tercihimdir. yinede önerdiğiniz tüm formalara açığım. Şimdiden çok teşekkürler :)

Scudo
Tepki
23
Bisiklet
Ghost
Ufacık da olsa bi yardım alabilseydim güzel olacaktı. Neyse yine de sağolun

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
"şu mağazadan al. fazla ödemeye gerek yok. aynı kalite" diyenler olur.Benim gördüğüm Nike ya da Adidas gibi bilinen markaların ürün yelpazesinde dahi önemli kalite farkları olan modeller var. Benim önerim önce kalitesi tescilli ürünlere dokun incele sonra uygun fiyatlı forma satan mağazalara gidip seçim yap ki bir kıyaslama şansın olsun.

• Beğen
Tepkiler: Alper Kemal

doğan_69

Daimi Üye
Tepki
326
forma olayı biraz görselliğe dolayısıyla kişiselliğe dayandığı için bizzat kendinin kıyaslama yapmanı öneririm..sirkecide 100 tl civarında çok güzel kullanışlı formalar var tabi tabi görünüş ve kalite olarak daha iyileri yani daha pahalılarıda var..hee biraz daha ucuz olsun dersen decathlon vs spor mağazalarında bizzat gidip bakabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Alper Kemal
Tepki
23
Bisiklet
Ghost
Yardımlarınız için çok sağolun. Almadan önce kıyaslamayı ihmal etmem :)