Focus Whistler bisikletim çalındı :((((

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bir arkadaşımın vasıtasıyla temin ettim ama çok pahalı söylemek isterim kilo ile olduğu için biraz tuzlu.öyle heryerde bulunmuyor tabiii sanayi için üretilen zincir çeşidi olduğu için normalde öyle isteğe göre alamıyoruz zaten illa hatırı sayılır birileri işin içine girmesi gerek yani.

Scudo

M.Gürkan

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Kron
bisiklet çalan adamlar bulundukları şehirde satmıyorlarmış yetkili bayiiden aldıgım bilgiye göre. bir havuzda biriktiriyorlar önce sonra kamyonlarla başka şehirlere gidiyor. polis beyler de arada sırada ayıp olmasın diye baskın yapıyorlarmış. o arada buldun buldun diyorlar. ümidinizi yitirmeyin. bir gün karşınıza cıkacak o bisiklet ve sinirinizi alacaksınız çalandan

• Beğen
Tepkiler: Ali Nihat GÖRAL

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
İnşallah kardeşim.Gerçi ben ümidi kestim ama her ne şekilde olursa olsun o bisikleti çalanı bulduğumda...

Yorumun için teşekkürler..Kal sağlıcakla!

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
ne oldu abi şu kırıkkalede satılan bisikleti takip etseydiniz bari en azından resimden bir fikir edinemedinizmi

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
@alperen_69

Takipteyim kardeşim.Ama nedense içimde umut yok.Ne güzel çalınmamış olsaydı şimdi bir yol ve bir dağ bisikletim olacaktı.Ama allah başka dert, keder vermesin. Sağolsun bir arkadaşım şu anda takipte.Haber bekliyorum ben de.Hayırlısı bakalım