Focus Culebro 4.0 ile ilgili yorumlarınız bekliyorum ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ahmetcan44

Evet Ahmet Bey ilana koyulduktan 1 saat içinde aradım bu ilanı,satıcı hafta sonu daha ayrıntılı resimler çekicek ,grupsete bakmadan almak istemiyorum ince eleyip sık dokuyorum ama sonuçları da beni mutlu etmesini istiyorum...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şöyle bir önerim olabilir; üzerindeki Sora set 2012 veya öncesine ait yanlış görmüyorsam. Ufak bir miktar bütçe ile vites kollarını daha üst bir seriye geçirebilirseniz, çok iyi olur. Çünkü konfor açısından bu kollar pek iyi sayılmaz.

Tabi olursa diye söyledim, olmazsa sağlık olsun. :) Tabi asıl önemli olan kadro. Secteur'ü aldıktan sonra ileride dilediğiniz gibi yükseltirsiniz zaten donanımları. Zaten satıcı da bunun farkında ki, fiyatın yarısından fazlasına satıyor sadece kadroyu.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sadece M boyu kalmış o bisikletinde ben L yani 56 beden arıyorum

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
@enes savaş

ESki model btwin bisikleti. Bir daha gelmeyecekmiş. MH ile iletişim kurmuştum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Aytuğ Şenoğlu
Aytuğ bey bu bisikleti Decathlon Türkiye mi getiriyor yoksa yurt dışından alıyoruz gümrük vergisi gibi işlemlerden geçiyor mu ?

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
@hsnsylk
Bildiğim kadarıyla Decathlon Türkiye' ye getiren tek firma.Btwin ile bir ortaklıkları var. Btwin de fransız kökenli bir firma. Çok büyük spor mağazaları olsa da henüz Türkiye pazarına kendi başına girmedi. Yeni modeller gelene kadar yeni bisiklet gelmeyeceğini söylediler bana. Decathlon burada ithalatçı durumunda . Vergi eklenerek geliyor bisikletler. İsterseniz siz de iletişim kurabilirsiniz.Gün içinde online mh servisi veriyorlar. Decathlon un f/p da iyi olduğunu düşündüğümden ilk tercihim olacaktır almak için. Ben de yeni gelece ürünler arasında btwin fc7 nin gelmesini bekliyorum. Geliş fiyatına göre hareket edeceğim. (link) Bu arada gelmeyecek dedim ama belki mağazayı ziyaret ettiğinizde durum farklı olabilir. En azından internetten böyle bir durum yok .

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yani Decathlon Türkiye yi aramakta fayda var, bazı markalarda mesela merida yada bianchi distrübütörleri sadece internette ki bisikletleri satıyorlar başka model isteyince getiremiyoruz diyorlar..

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
@hsnsylk

Aramak en iyisi yalniz brn haftalardir gelecek modellerle ilgili ipucu almaya çalışıyorum ama vermiyorlar. Biraz beklemek zorunda kalacağız galiba öğrenmek için :D ben btwin fc3 e de bakmanizi öneririm. Gerci kadro boyu yok. Ben de hem kadro boyu hem de model bekliyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Daha acele etmiyorum zaman var euro çıkmadıktan sonra herşey iyi gider...Seçeneklerimin çok fazla genişlemesi zor gibi...

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
Decathlon daha uygun fiyatlarla garantili ürünler satıyor bu da bana avantaj gibi geliyor. Cyclocross değil de yol bisikleti alırsam ilk tercihim olacak btwin.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sanırım Focus Culebro 2.0 Full Ultegra alacağım gibi Sadece aynakol FSA gerisi Ultegra ...bisikleti ayırttım ama son kararı da vermedim..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kış sezonu galiba yıl başı öncese bisiklet piyasası durgunlaştı yeni modeller bekleniyor eskiler azalmış iyice ...