Focus cayo 105 mix set hakkında

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında s.demir90 tarafından paylaşıldı.

1. s.demir90

s.demir90 Yeni Üye

Adı:
    Süleyman Demir
    Bisiklet:
    Focus
    herkese merhabalar üç yıldır aktif olarak bisiklet kullanıyorum. İlk bisikletim kron tx 500 şehir bisikletimdir ve çok memnumdum aslında taaki yetmediğini düşünmeye başlayana kadar daha sonra bir performans bisikleti almaya karar verdim bu konuda çokta araştırma yapmadım bilgimde yoktu aslında bir arkadaşımla focus cayo 105 mix set aldık lakin iki bisiklettede aynı mekanik sorunu yaşıyorduk furç takımı sürekli olarak gevşiyordu bu olay inanın beni hayattan soğuttu bir türlü çözüm bulamadık dört kez servise gittim ama sürekli olayları geçiştirdiler ana bayiisinide aradım onlarda net bir çözüm yaratmadılar bu tarz mekanik sorun yaşayan var mı aranızda yada hiç şahit oldunuz mu bu tarz bir probleme edit: şuanda bisikletimde bir sorun yok ama arkadaşım bisiklette bu sorun devam etmektedir... 14713539_10211082977255711_4697902047592074888_n.jpg

Groims bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

07thighs1-articleLarge1.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
upload_2016-8-24_10-42-14.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2017-1-21_18-12-7.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...