Focus Black Raider

Scudo
Tepki
38
Az Evvel Isden Eve Gelirken Tren Raylarina Takildim Uctum Assa Neyseki Bisey Olmadi Ince Lastige Alisamadim Yaa Hardtrail Mtb Ciyiz Yollar Bizi Bozuyor Nevarsa Dagda Tepede Var Dusmeyin Benim Gibi :)

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Yahu o depo neresi..

Bisikletin ayarlanabilir sele uzunluğu hoşuma gitti.. Boşluk oluşuyor mu acaba sele borusunda hiç.. Nedir ne değildir..

Birde jant tellerindeki beyazlığı nasıl sağladınız.. Yakın plan çekim yapabilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: atillatekin07

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Bisikletiniz çok güzelmiş.Beğendim.Sele altındaki ayarlama yeri çok iyi.Pratikmiş.Güle güle kullanın,bu arada geçmiş olsun.Biraz daha dikkat:)

Bisikletler çok göz alıcı.Resmen bisiklet cennetine gitmişsiniz.Bir çok insanın hayalidir:)))Öncelikle benim hayalim:)))Hayırlı olsun...

• Beğen

onur demirer

Daimi Üye
Tepki
317
Bisiklet
Marin
Dart3 ve XT, semi-slick lastik ve ayarlanabilir sele borusu...

Bayagi kafa karistirici bir alet olmus.

• Beğen
Tepki
38
DEPO CALISTIGIM BISIKLET CININ DEPOSU ALMANYA FRANKFURTTA 1000 m2
BIR BISIKLETCI VAR STADLER ONUN SATIS BÖLÜMÜ 10 000m2 bu küccük yani ona nazaran tellerdeki neon cubuk satin alabilirsiniz
@Tolga Ayla

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Çok iyi ya. Böyle bisikletleri görmek beni mutlu ediyor. Kazasız belasız bol pedallamalar. :)

• Beğen
Tepki
38
seninle bir kusyuvasina dimcayindan cikariz gidis dönüs 80 km ama zorluk derecesi 9.9 hep yokus yukari assagi inecegimiz zamanda mahmutlardan asfalt yoldan inecez biz arkadasla ciktik adamlar arabayla korkuyor cikmaaa siz bisikletle nediniz dediler ayni seyi bizede bi desinlert muhahaaaaaaaa
@bahadır76

• Beğen
Tepkiler: bahadır76

bahadır76

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Diğer
@atillatekin07

oraya çıkmam için benim bisikletin vitesini 24'ten 27'ye çıkarmam lazım. bunu da mayıs ayında yapıcam. shimano'dan sram sete geçiyorum yaza hızlı girmek için. sonra o dediğin yere rahatlıkla çıkabilirim.:) benim bisikletin kadrosu dağ ve yol arası için yapılmış. tekerler de ince sayılır. 28 jant kullanıyorum. benimki de alman yapımı. işte o vitesi değiştirince yokuş mokuş dinlemem ben. rublesi küçük biraz.

• Beğen

Derviş Özcan

Forum Demirbaşı
Tepki
153
Bisiklet
Cervélo
süpper olmuş birkeresinde bende istiklalde raylara kılıp polis arabasına çarpmıştım

• Beğen
Tepki
38
@KAAN SEVER

jant tellerindeki dalgalar neon cubuk satinalabilirsiniz arastirin bi. agirlik falanda yapmiyor benim gibi pilli isik taraftari degilseniz cok uygun millet beni görsün ben milleti zaten görüyorum :)