Florya

Scudo

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Evet bu akşam iftardan sonra Florya İBB'ye çay içmeye gidiyoruz. Bekleriz. Telefonum 0537 384 84 53

Özcan Avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
441
merhabalar bende floryada oturuyorum neredeyse her akşam florya yeşilköy yeşilyurt turu yapmaktayım katılmak isteyenler olursa beraber pedallyalım :)

• Beğen
Tepkiler: Can Avcı

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
yerel ve bölgesel bisiklet guruplarından küçükçekmece bisiklet gurubu topiğini takip etmenizi tavsiye ederim -

bureau

Üye
Tepki
1
Kisa surede bir bisiklet edindikten sonra floryadaki bisikletcilerle tanismak istiyorum. Var mi bir grubumuz buralarda. Cok az bisikletci gordum ama??
Daha once 150km yapmisligim var degisik rotalarda seyir etmek isteyenler hemen yazsin :)

• Beğen
Tepkiler: Serdal Apardım
Tepki
12
@bureau

avcılarda ikamet etmekteyim haftasonları izinli günümde avcılar sahil den başlayıp sahil güzergahı boyunca eminönü ne kadar giderim yetmezse vapurla kadıköy e geçer kadıköy sahilden pendik sahile kadar giderim sahil de bisklet yolu vardır

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Merhaba,

Tuzla'da oturuyorum ama h.sonları genelde Güngören - Avcılar taraflarındayım. Z.burnu sahilden - Bakırköy - Florya - daha ilerisi yapabilirim. O civarda bi oluşum varsa ben de katılışım :p yapmak isterim....

Saygılarımla.

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
@orhan bahçetepe

Hocam bravo, yazdığın rota gidiş dönüş 100 km üzeri. Bi ara senle pedallamak isterim.

Tepki
12
@M. Alper YALINKILIÇ

sadece gidiş,dönüşü tren ve vapurla yapıyorum gidiş avcılar -tuzla 85 km yaptım

FATIHERDİNÇ

Aktif Üye
Tepki
34
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım adım Fatih yaşım 38 herkese keyifli sağlıklı günler dilerim

Tepki
12
İsim
Mert Atabey
Bisiklet
b'Twin
merhabalar, yıllardır bisiklet sporu ile uğraşıyorum genelde yalnız takılan biriyim. Artık forumlara sayfalara katılarak ortam edinmek istiyorum. Yol bisikleti sahibiyim, sefaköyde oturuyorum, 22 yaşındayım :) memnun oldum herkesle.

behamehal

Üye
Tepki
37
Merhaba dostlar. Ben de avcılarda oturuyorum. Yeni başladım bisiklete. Davet olursa icabet etmek isterim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
12
İsim
Mert Atabey
Bisiklet
b'Twin
@behamehal

akşam ÇEKBİS sultanahmet turu var, k.çekmece meydandan çıkacağız. 19:30 toplanış 20:00 hareket saati. gelmek istersen gel ismim Mert

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
vay be bizim oraların da böyle bir başlığı varmış. iş güç nedeniyle hiçbir organizasyona katılmaya fırsat olmuyor ama yolda denk geldiklerime selam veriyorum. hele ki bizim oralarda rastlarsam çok daha mutlu oluyorum. (sefaköy-yeşilova)

behamehal

Üye
Tepki
37
@Mertatabey34Hocam, haftaiçi pek müsait olamıyorum. Cumartesi akşam ve pazar olursa anca katılabilirim. Davet için teşekkür ederim. En kısa zamanda tanışmak dileğiyle...

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
:D Bende gemlk sahilden armutlu, ordan yalova , ordan da İstanbul'a uzanabilirdim ama cok yogunum be baba :D
20180308_140126.png

behamehal

Üye
Tepki
37
@orhan bahçetepeBen de avcılardayım. Pendiğe kadar gittim ben de sahilden. Müsait zamanda sizle pedallamak isterim.