Flat Yapmak İstiyorum.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Tepki
6
Ümit bmx ile Flat yapabilmem için ayrı bir parça takmam gerekiyormu yoksa parça değişikliği yapmam gerekiyormu . Street fazla sevmedim zaten çok az yapabiliyorum ya 1 ya 2 bilgilendirirseniz çok sevinirim.:rolleyes:

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
eğer flat yapmak istiyorsan al bisikletini çalış ve yap flati yapacak olan bmx degil sensin ama bmxin nekadar iyi olursa sende okadar iyi olursun git kendine bi flat bmx i al ve sur alamıyorsan altindaki bisikletle sür ilerde alirsin.
bu tarz basliklar gorunce benim gülesim geliyo trajikomik bi olay "flat yapmak istiyorum." ozaman yap birader tutan mı var hangi parça hoşuna gidiyosa alır takarsın hafif ve açılı bmxin olsun yeter nasilsa bmxine alıştıktan sora kapasite varsa istedigin herşeyi yaparsın.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@eraytskrn

çok haklısın kardeşim ama yeni başlıyan arkadaşlarımıza bu kadar yüklenmen gereksiz :) ama burda arkadaşı savunuyorum anlamına gelmesin forumda yüzlerce konu var biraz araştırma isteği olsun içinizde hem araştırdıkça aklınızda daha çok şeyin kalıcagı gibi bir çok bilgiyede sahip olucaksınız rahat a kaçmayın ;)

• Beğen
Tepkiler: EmirhanKarasu

Stcos

Aktif Üye
Tepki
135
@bünyamin

Bünyamin abi mankind ALİVE sana çok hafif , al bi tane belderia freestyle 20 kilo , onla takıl . 10 numara flat makinası benden söylemesi .

:D:D

• Beğen
Tepkiler: bünyamin

bünyamin

Forum Demirbaşı
Tepki
437
@Stcos

ahahahhah oldüm gülmekten evet zevk alamıyorum yaaa haklısın :D

• Beğen
Tepkiler: Stcos

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Bmx fedakarlik ister, FLATLAND sabır..! Çok çalışmalısın, inanarak ve konsantre olarak tüm gördüğün hareketler beyninde tekrarlanıcak.....( HKK BMX TEAM ).

• Beğen
Tepkiler: bünyamin

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
Forumu araştırmanı öneririm konu açmadan önce .

Konu kilitlenmiştir.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.