Flat Bar Yol Bisikleti

Cemre Can Süral

Daimi Üye
Başlık
20
Tepki
272
Bisiklet
Corratec
Herkese merhabalar.
Uzun süredir mtb kullanıcısı olarak birden yol bisikleti sevdası ortaya çıktı.Uzun zaman düşündüm acaba toplamamı yapsam uygu bütçeli sora donanımlılaramı baksam derken bi abimde gördğüm bianchinin flat bar bisikleti çok ilgimi çekti gerek hafifliği gerekse 28 jant oluşu.
Fazla araziye zaten girmem.bende mtb bisikletimi (salcano astro 241 sv) satmaya karar verip.flat bara geçmeye karar verdim.Önerilerinizi bekliyorum.
Model olarak Carraro 915 dambiez flat bar ilgimi çekti.Fiyatıda iyi donanımda yeterli gibi belki aynakolu değiştirebilirim.donanım yükseltmeyede uygun gibi.Kumpas fren oluşunu dahada bi sevdim.tam ağırlığını ise öğrenemedim bazıları 10,7 diyo veya 12 fln değişiyo.

Başka flat bar önerileriniz varsa bekliyorum.

Eray Gündoğdu

Daimi Üye
Başlık
10
Tepki
234
İsim
Eray Gündoğdu
Bisiklet
Sedona
falat bar dediğiniz düz gidon oluyor sanırım.
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

bence bu modeli de seçenekler arasına alabilirsiniz
carraronun maşası çelik sanırım salcanonun modeli ise alüminyum maşalı hafiflik olarak ta fark edecektir

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Başlık
280
Tepki
2.100
ben de sizin gibi dusunup sedona istanbul aldim. dambiez agir, 12 kg civarlarinda. yeni sezon modellerini beklemenizi oneririm. simdiden hayirli olsun

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Başlık
132
Tepki
1.528
Bisiklet
Cannondale
Siz yol bisikleti mi istiyorsunuz, yol bisikleti üzerine flat bar takılmış bir melez mi istiyorsunuz yoksa standart bir şehir- tur bisikleti mi istiyorsunuz? Zira bahsettiğiniz forumda satışta olan (ki oysa bence güzel bisiklet, dilerseniz yol gidonu ve sora kollarla tam bir antrenman- yol bisikletine dönebilir) bisikletse açıları yol- yarış standardında (bianchi champion ise).
Bence hafiften yol bisikleti sizi sarmış, bu durumda flat barını söküp yarış gidonu taktığınızda bu değişikliği performans ve görüntü açısından yadırgatmayacak, açıları bu kullanıma uygun bir model alın.

• Beğen
Tepkiler: Baha Yılmaz
Başlık
4
Tepki
229
İsim
Mehmet Nejat Karahan
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
Flat bar yol bisikleti ile fitness bisiklet arasındaki fark nedir?

sadi imren

Forum Bağımlısı
Başlık
13
Tepki
2.512
İsim
Sadi İMREN
Bisiklet
Giant
Kısa zamanda çok daha fazla yerlere gidebilmek, asfalttan da çok çıkmayacağım için ayrıca bozuk yollarda da daha geniş lastik takabilme avantajı sağladığı için fitnes bike olan merida speeder 200 aldım. Bir sene bu bisikleti kullandıktan sonra yol bisikletine geçtim, şimdiki aklım olsa 1 fitnes bisiklet yerine kesinlikle yol bisikleti tercih ederdim. Bozuk yollar için dağ bisikleti, asfalt için yol bisikleti tercih ederim.

Yukarı Alt