Flaş! Flaş! Alex transfer mi oluyor?

Tepki
0
Beyler dün sporx sitesinde flaş haber girdiler. Alex Fener'den ayrılıyormuş!! Fenerbahçemizin kaptanı Alex ayrılırsa naparız bilemiyorum artık. Aziz başkan bırakmasın diycem de olan olmuş gibi görünüyor. Fotomaç fanatik haberleri gibi sallamasyon sandım ben de ilk ama baya Alex kendi ağzından söylemiş. Ooooof off

(link)

Scudo

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Dostum, Alex 33 yaşında.Ayrıca jübilemi brezilyada yapmak istiyorum diye bizzat kendi açıklaması var.33 yaşında olan ve jübile planını yapmış olan bir futbolcu için transfer haberi gayet doğal.Bunda bu kadar şaşıracak ne var anlamadım.

Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp için bir futbolcunun gitmesi bu kadar önemli olmamalı.

Futbol yorumcularının yarısı Alex'in orta sahada pres yapmadığı için Fenerbahçenin takım olarak defans yaptığı anlarda 1 kişi eksik oynadığı ve ataklarda yavaş,birebirde zayıf olduğu için Fenerbahçenin ataklarını yavaşlattığı yönünde görüş bildiriyor.Kısmen bende katılıyorum.

O kadarda abartmaya gerek yok bence.Gol&Asist istatislikleriyle Fenerbahçenin tarihine altın harflerle adını yazdırdı zaten.Elbet bir gün gidecek ve o günde yakın.

Tepki
0
@Fehri Siper

Hocam muhtemelen bir reklam bu.. Sakin ol, KrAlex hiçbir yere gitmez.. ;)

Bu arada;

Dahi anlamındaki 'de' ayrı yazılır.. Alex De Souza.. :)