fiyat farkı ???

Deniz Kılıç

Daimi Üye
Tepki
101
merhaba arkadaşlar.Ben bisikletimi modifiyeye karar verdim.Ama bisikletçilerin söylediği fiyatlar çok farklı.Bisikletim arka aktarıcısını yamultmuştum.:)Bisikletçi benden tourney aktarıcı için 30 YTL istedi.Altus arka aktarıcının fiyatını sordum.Bana 50 YTL dediler.Ancak Delta'da(web sitesinde) benim tourney arka aktarıcıma 10 YTL diyorlar Altus için ise 22 YTL diyorlar.Acaba Delta'nın sitesi güncellenmiyor mu veya bisikletçi fazla para mı söylüyor.Bu soruya herkesin cevap vermesini istiyorum.Ama Ulaş beyin detaylı olarak bana cevap vermesini rica ediyorum

Saygılar

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba

Shimano tourney butun subelerimizde ve sitemizde 7 euro shimano altus ise 12 euro dur.. Size 50 ytl diyen kim sasirdim dogrusu

• Beğen
Tepkiler: Deniz Kılıç

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Kimi üst model parçadan anlamayan bisikletçiler (veya sizin böyle olduğunuzu düşünen bisikletçiler) Altus'a XTR muamelesi yapıp olmayacak fiyatlar söyleyebiliyorlar. Tourney'ler şekil değiştirip kırmızı MegaRange dişliye sahip olduklarında da aynı şeyi yaşamıştık. Bu nedenle piyasayı iyice araştırmadan parça satın almamak gerekiyor ;).

Deniz Kılıç

Daimi Üye
Tepki
101
bianchi yetkilisi söylemişti bu fiyatı.Merhaba

Shimano tourney butun subelerimizde ve sitemizde 7 euro shimano altus ise 12 euro dur.. Size 50 ytl diyen kim sasirdim dogrusu

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@bisiklet tutkunu

kesinlikle bisikletçiler fazla fiyat söyliyor piyasanın 2-3 katını söyliyorlar dikkatli olmak lazım

• Beğen

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@bisiklet tutkunu

zaten ne cektiysek bianchi yetkililerinden cektik su zamana kadar:mad: yillarca agir bisikletleri tavsiye edip durdular insanlara.. haala da devam etmeye calisiyolar ama neyse ki yavas yavas bilincleniyor insanlarimiz..

• Beğen

Deniz Kılıç

Daimi Üye
Tepki
101
Cevaplarınız için teşekkür ederim.Ben o zaman doğru dürüst bir bisikletçi bulayım.İzmirde olupta ata bisiklete giden varsa nasıl bir yer olduğunu bana anlatabilirse sevinirim.

Saygılar

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
türkiyenin bir çok ilinde bianchi servisi olarak geçen donanimdan anlamayan bisiklet tamircileri var. işte bu adamlar yüzünden bisiklet sporu gelişemiyor bu ülkede.:(
ürünleri 2-3katı fiyatına satmaya çalışıp hatta bilmeyen bir çok insana satıp haksız kazanç elde eden bianchi servisçilerini kınıyorum. :boese157:

• Beğen

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
evet aynı olay benim de başıma gelecekti ama biz bilinçliyiz tabi :D :D girdim internete bi baktım adam 2 kat fazla fiyat söylemiş. gittim başka bir yerden doğru fiyata kendim aldım kendim taktım parçayı

• Beğen