Fixed Kadro Dönüşümü

Konu, 'Single Speed ve Fixed Gear Bisikletler' kısmında Volg tarafından paylaşıldı.

1. Volg

Volg Aktif Üye

Adı:
    Hüseyin Eren Kurt
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
  2. furkan.zaman

furkan.zaman Hipokrat yeminli bisikletli

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    adamin atolyesi varmis yapmis bence. zaten kadro fixie icin uygunmus . muhtemelen acilari begenmemis ve bu degisimi yapmis . cok zengin degilsen burada boyle bir fantaziye gerek yok .borulari dogru acilarda ve dogru uzunluklarda kesip kaynatacak birileri olsa zaten onlar celik kadro yapiyor olurlardi . celik kadro yapan yok mu dersen var ama tahmin edersinki ozel siparis uzerine yuksek meblaglar ile oluyor . ben benim bisikletin kadroyu ve masayi 90 lira gibi bir rakama almistim .

Volg ve cahitakin bunu beğendi.
  3. Burcuu

Burcuu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @furkan.zaman 90 tl çok iyi bir fiyat. Özel yaptırtmak haricinde Fixie kadrosu nerelerden bulunabiliyor? Hurdacılarda filan olabilir mi? Nerelere bakmalıyım?

Volg

Volg Aktif Üye

Adı:
    Hüseyin Eren Kurt
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Tamamen şans işi fork-end olan kadro bulmak. Drop-out kadrolar oldukça kolay bulunabiliyor onlarla da fixed yapılabiliyor ancak görünüm olarak fork-end'in güzelliğini yakalayamıyorlar.

LG-H542 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burcuu bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-9-26_14-17-55.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
bike_crash-1468595091943-1jedfc1vp3hut-700-80.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...