fixed için çeşitli parçalar arıyorum

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Doğukan Aksu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:

Herkese merhabalar,
    fixed gear için aklıma yatabilecek çeşitli parçalara ihtiyacım var, bana bu konu altından ya da özel mesaj yoluyla fiyat / özellik olmak üzere ulaşabilirseniz memnun olurum.

klasik eski aynakol başta olmak üzere çeşitli yol bisikleri komponentleri olabilir, saygılar.

2. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Merhabalar fatih bey kontra göbekten bir sistem düşündüğümden dolayı fren kullanmayacağım, teşekkür ederim.

4. serkan korkmaz

serkan korkmaz Üye

Seviye:
    exage tekli aynakol var elimde siyah ve beyaz olarak ürünler sıfırdır dilersen yarın fogofraf ekleyebilirim

Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    *************** üzerinden de bir adet beyaz exage aynakol bulmuştum ama kafamdaki bisiklet için fazla modern kalır gibi gelmişti, daha eski klasiğe yakın bir modelse tabiki düşünürüm Serkan bey

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-9-43.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.