fitness yapan var mı benden başka?

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
45
İsim
Mustafa
bisiklet sporuyla uğraşanların çok büyük bir avantajı var. cardio yu zevkle yapıyorlar. vücutlarda yağ oranı düşük olur.. iyi bir vücut yapmaları daha kolay olur.
fitness yapan var mı benden başka?

Scudo

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Merhaba. Cardio ile ilgili bilgi verebilir misin? Nedir? Ne faydasi vardir? Nasil yapilir? vs. gereken bilgileri verirsen sevinirim. Bir ara merakliydim, fakat sonra bir iki aksaklik çikti, baslayamadim. Yakin çevremde de hiç iyi spor salonu yok. Ne hocalari var, ne dogru düzgün ekipmanlari. Yani kendi bilgim olmadan gidip kendimi o salonu açan adamlarin eline birakirsam sakat bile kalabilirim, çünkü o salonlari açan adamlarin çogu daha önce baska meslekten olan kisiler...

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
45
İsim
Mustafa
cardio,yağ yakmak,forma girmek,vucudu idmana hazırlamak adına yapılan haraketlerin geneline verilen haraketler topluluğudur . koşmak, bisiklete binmek gibi ..

Akrep_Kral

Üye
Tepki
33
bisiklete binen bir kişinin ayriyetten fitness yapmasına gerek yok bana göre

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
ben fitness diil de body yapıorum ve bana bisiklet için hiçbir eksi yönünü görmedim l karnitin + protein tozu da kullanıorum en ufak bir güç kaybı vs vs vs yok bisiklete hergün bindim halde

_bluessy_

Aktif Üye
Tepki
76
4 sene kadar ugrastım...berberınde stepte yaptım..sonra nedense bıraktım.ama hala etkileri geçmedi iyiki yapmışım =)) devam edıcem;)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
TREK'im oncesi ve cromoly'im kullanilamaz haldeyken yapiyordum. ama sonra spor salonuna verecegim paralarin cuzi bir miktari ile TREK'i aldim, sonra da cromoly'i Gursel'in dukkaninda Serkan sagolsun hayata dondurdu, ben de kapali salonlardan kurtulup attim kendimi sokaklara :D :D kesinlikle cok daha memnunum, spor salonunu hic mi hic aramiyorum, bolgesel agirlik calismak istersem eger evdeki zimbirtilarim ve sahilyoluna konulan oyuncaga benzeyen ama garip bir sekilde ise yarayan aletleri kullaniyorum :)

yarismadigim icin bu kadari bana yeterli geliyor. ancak yarisiyor olsaydim sanirim durumu daha ciddi degerlendiriyor olurdum ;)

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Ben de bir ara body ile ugrasmistim ama yasim 13-14 oldugundan birakmistim. O zaman çok erkendi o spor için. O dönem o yastayken bile kollarim, karnim, gögüs bölgem, omuzlarim kaslanmisti. Aradan uzun zaman geçince bayagi yag bagladi ve kaslarda erime dedikleri olay olsa gerek, simdi eski haline döndü, sadece gögüs bölgesinde kollarda var. Göbek de eridi, ama baklava dilimi haline gelmesi için çok çalismam lazim :) Bisikletle o bölgeler gelismeyecegi için mekik çekiyorum bol bol. Ama yasim yine body için erken oldugu için baslayamiyorum. Gelisme çaginda boyun kisa kalmasina sebep olan bir spor çünkü. 20 yasindan sonra baslayacagim kismetse. Simdilik bisiklet, mekik, barfiks, sinav çok ideal benim için... :)

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
45
İsim
Mustafa
bu site çok hoşuma gidiyor. fitness yada bodybuilding yapanların çok işine yarayacaktır.

(link)

Mustafa Bilir

Olanlar oldu; ölenler öldü.
Tepki
470
İsim
Mustafa
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü