Firma Bisiklet Grupları

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Mert E. tarafından paylaşıldı.

 1. Mert E.

  Mert E. We create Chemistry

  Yaş:
  36
  Kayıt:
  19 Ocak 2014
  Mesajlar:
  1.211
  Beğeniler:
  2.366
  Şehir:
  istanbul
  Bisiklet:
  Giant
  Seviye:
  Merhaba,

  Bünyesinde çalıştığım şirkette sosyal sorumluluk projeleri ve kulüpler sürekli artıyor. Ancak hala bir şirket çalışanlarından oluşan, arada düzenli turlar, uzun-kısa geziler yapan bir bisiklet grubumuz yok.

  Özellikle hem çalışanların ortak bir ekip ruhuna sahip olması, hem de ortak bir zevk için bilgi-deneyim paylaşımı yapması açısından böyle bir kulüp kurulması gerektiğini düşünüyor ve bu konuda insiyatif almak istiyorum.

  İşi kurumsal iletişime atıp, bir mail yoluyla duyurmak "yaptık, oldu, hadi toplanalım" diye her bisikleti olanı çağırmak işin kolay yolu, ancak bu tip işlerde sonrasında bir çok problemle karşılaşılabildiği için, öncesinde bu konuda deneyimi olan arkadaşlardan fikirlerini almak isterim.

  Acaba çalıştığı şirket bünyesinde bu tip bir bisiklet kulübü olan ve organizasyonunda yer alan var mı? (Şu ana kadar tek bildiğim Ford Otosan'ın mevcut)

  Bu tip bir organizasyon için nelere dikkat etmek gerekir?

  Şirketiniz hangi noktaya kadar destek vermekte?

  İnsanların genel olarak beklentileri ne yönde ve katılımı maksimum sağlamak için neler yapmak gerekmekte?

  Bisiklet tipi eğilimi bu tip oluşumlarda ne yönde oluyor?

  Deneyimleri olan varsa (umarım, çünkü anladığım kadarıyla çok yaygın değil) paylaşabilirse çok sevinirim.

  ((Şirket çalışanlarının hemen hemen yarısı İstanbul merkezde çalışıyor, geri kalanı da Gebze bölgesindeki 3 adet fabrikaya dağılmış durumda. Büyük çoğunluk İstanbul'da ikamet ediyor)
   
  ikizleradami bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-18_10-20-39.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
5.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
20150722_101706.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...