Fırat Üniversitesi

Serhat Aktas

Aktif Üye
Tepki
37
Elazığ(okul)/Karabük(ev)/Eskişehir(memleket) :))
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar merhaba,

Fırat Üniversitesi birinci sınıf öğrencisiyim. Şehirde gördüğüm ve duyduğum kadarıyla şu an profesyonel anlamda bir bisikletçi yok ne yazıkki. Belki birbirimizden habersiz olduğumuz arkadaşlarımızda vardır. Amacım beraber etkinlikler yapabileceğimiz arkadaşları bulmak. Üniversite bünyesinde bir kulüp kurmak için çalışmalara başladım. Umarım en yakın zamanda katılacak arkadaşlarla bir araya gelebiliriz ve beraber bi şeyler yapabiliriz.

Mehmet Aktaş
(Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi)
0-554 434 01 47

Scudo

Serhat Aktas

Aktif Üye
Tepki
37
Elazığ(okul)/Karabük(ev)/Eskişehir(memleket) :))
Bisiklet
Sedona
Elazığda var bu potansiyeelll !! :D Sadece birbirimizdenn habersiziz :D Çıkın ortaya artık yaaa ! :D

Tepki
30
İsim
muratbah
Bisiklet
Cube
@Serhat Aktas

Ortaya çıktım kardeş... :):):) TEF, Bilgisayar Öğretmenliği 4. Sınıftayım...

bir topluluk kurulduğunu duydum. Ama kimseyi bulamıyorum. Biliyorsan beni de bilgilendir.

Aslen Elazığlıyım, 4 yılım Ankara'da geçti ve bu 4 yıl boyunca bisiklet kulüplerini takip ettim. vakit buldukça faaliyetlerine katıldım. Ve en önemlisi Ankara'da Kask takmak gayet normal bir şeydi...
Ancak Elazığ'a geldim Kask takıyorum millet uzaylı veya turist görmüş gibi bakıyordu. 1.5 yıldır kaskımı rafa kaldırmıştım.

Ne zamandır benim de aklımdaydı bir kulüp kurmak. Ama işlerimin yoğunluğundan bir türlü girişimlerde bulunamadım :( çünkü aynı anda çalışıyorum.

geçen gün bir bisikletçiye bisikletimin ufak bi arızasını gidertmek için gittim.
Bir de ne göreyim kafasında kaskla bir çocuk girdi içeriye :)
Dayanamadım sordum bir kulübe üyemisiniz diye... Üniversite de topluluk kuruldu, oraya takılıyorum dedi.
Numarasını aldım ama henüz ulaşamadım. Sanırım Dersteydi.

Arkasından bir kasklı daha geldi. Onunla konuşma fırsatı bulamadım.

ama gözlerime inanamadım. 1.5 yıldır kask takan bir bisikletçi bile görmedim. bir günde 2 tane kask takan bisikletçi gördüm resmen şok oldum.
Hemen ertesi gün tozlu rafımdan Kaskımı çıkardım ve takmaya başladım. Belki topluluktan birileri beni görür de gel katıl der diye :D

Kulübe ulaşmaya çalışıyorum.
faaliyetlerini 4 gözle bekliyorum.

mehmet.oz

Üye
Tepki
24
Bisiklet
Scott
Bu sene bende fırat tayim goruselim grubada ulasmaya calisalim beraberce yazilim muh. 1.sinif mehmet Öz tel:05549144149

Tepki
30
İsim
muratbah
Bisiklet
Cube
Yarın akşam 20.00'da Tur Yapmak Üzere Öğretmenevi önünde buluşuyoruz....
Sizleri de Bekleriz.
Muhtemelen her perşembe toplanacaz....

İletişim Bilgilerimiz:

Elazığ - Fırat Üniversitesi Bisiklet Topluluğu

(link)

(link)

Murat Bahçeci - 0.533 597 53 47

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Herkese merhaba,
Bu akşam Elazığ'daki diğer bisikletçi arkadaşlarla tanıştık, kısa bir tur attık. Sonrasında çorbacıda bitmesini istemediğim bir sohbet ettik. Elazığ'daki bisiklet kültürünün geleceğini parlak görüyorum bu arkadaşlarım sayesinde.
Her perşembe görüşmek üzere :)

Tepki
30
İsim
muratbah
Bisiklet
Cube
Ben de ümit ediyorum...
Ortak çabamız Elazığ'a bilinçli bisiklet kültürünü aşılamak... Tabi önce bisikletseverleri bir araya toplamalıyız :)
Daha Yapacak Çok İşimiz Var... :)
Tekrardan hoş geldiniz diyorum...
Sizin gibi bilinçli bisikletçilere daha çok ihtiyacımız var