fifa online 2

Tepki
0
FİFA ONLİNE 2 BİLDİĞİMİZ FİFA OYUNUNU ONLİNE OLARAK ARKADAŞLARINIZLA YADA DÜNYA ÜZERİNDEKİ BAŞKA FİFA OYUNCULARIYLA OYNAYABİLİRSİNİZ FİFA SERİLERİİN ONLİNE VERSİYONU FİFA ONLİNE 2 OLDUKÇA İLGİ ÇEKEREK DÜNYA ÜZERİNDE OYUNCU PATLAMASI YAŞAYAN BİR OYUNDUR. OYUN SÜREKLİ GÜNCELLENİYOR KADROLAR OYUN İÇİNDEKİ HAREKETLER TURNUVA MODU VARDIR OYUN SİTEM GEREKLERİ SON DERECE EKONOMİK OYUN EA GAMES OYUNU ŞİMDİKİ FİFA SERİLERİNİN YERİNİ ALACAK OYUNU OYNAMANIZ İÇİN SİTEYE ÜYE OLMANIZ GEREKECEK BOŞ OYUN DEİL ZATEN BEĞENECEĞİNİZDEN %100 EMİNİM OYUN ÜCRETSİZDİR ARKADAŞLAR

OYUNUN VİDEOSU

(link)

OYUNU İNDİRMEK İÇİN RESMİ SİTESİ

(link)

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ RESMİ SİTESİNDEN

Minimum specs:
CPU: PENTIUM 3 1.3GHZ or equivalent

RAM: 512MB

HARD DISK: 2 GB free

VIDEO: DirectX 9.0c compatible card with 64 MB or more video memory and one of the following chipsets: ATI Radeon 7500 or better; NVIDIA GeForce3, GeForce4Ti or better; Intel 915, 945/950

DIRECTX: DirectX 9.0c or better
SOUND: DirectX 9.0c or compatible card

INTERNET: Broadband connection

Scudo

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
ben uzun süre oynadım bıraktım.. fifa oyunun online oynanması... bir takım seçiyorsunuz ve bu takıma menajerlik yapıyorsunuz. Elinizdeki oyunları geliştirmeye çalışıyoruz ancak bu o kadar kolay değil. Bunu için farklı kişilerle maç yapıyoruz. ister bireysel isterse ikili ya da turnuva şeklinde. başlarda kolay ancak ilerledikçe takımın gücünü yükseltmek çok zor oluyor. en zoruda takımdaki oyuncuları korumak. çünkü sürekli elinizdeki mevcut oyuncularla yeniden sözleşme imzalamak zorundasınız.
oynanış ise normal fifadan biraz farklı. doğaldır ki boyutu diğer fifaya göre oldukça küçük. o yüzden bir çok yerden kaliteyi kısarak sadece gol atma üzerine kurulu.