Fethiye yol yarışı

Scudo

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
yarışdan daha yeni geldik pazartesi yüklenir her halde

• Beğen
Tepkiler: sprint

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Fethiye yol yarışları gerçekten oldukça maceralı geçti, yol yarışı çeşitli yokuşlar içeren bir parkurdu ve yokuşu biraz zayıf olanlar sorunlar yaşadılar haliyle ve yol yer yer oldukça bozuk ve sarsıntılıydı, bir çok kişi lastik patlattı.
Pazar günkü tırmanış yarışı ise inanılmaz bir ortamda yapıldı 1000 metre kadar irtifada dağda soğuk sağanak yağış ve dolu eşliğinde tırmanış yarışa başladık yarışı yarılamıştıkki yerler karlanmaya başlayınca yarış erken bitirildi, bir çok kişi soğuktan hipotermia ya girdi.
Bu arada pazar günü yarışa giderken çok kötü bir şey oldu ve moralimiz çok bozuldu, yola çıkalı 5 dakika olmuştu ki bir kaza gördük önce biraz benzettik ama ama tam emin olamadık hatta inanmak istemedik, yarış hakemlerinden Selahattin abi motorsikletle yarış mekanına giderken karşıdan gelen bir arabayla çarpışmıştı ve ağır yaralı idi, ambulans gelene kadar orada bekledik ve çok üzüldük, kendisine ve yakınlarına buradan geçmiş olsun diliyorum, umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur ve aramıza döner...

Alanyadan master sporcu ve antrenman arkadaşım Zafer Yalın ise iki yarışta da birinci olarak toplam 150 puan aldı ve sıralamada zirveye yerleşti, tebrikler Zafer ;)

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
hakan abi bende gelip fetihye yarışına starta hakan abi merhaba ben trek forumdan dicektim inan ama imkanım oladığı için gelemedim şimdi antalya ayrışında resim çekemeidm çünki ne resim maikanm nede cep telim var foto çeken yani bende isteridm çekebilmeyi nasipöolmadı bu yıl bir biisklet laabilirsem bende yarışcam masterlerde :D bu arada geçmiş olsun başarılar ayrıca abi sanada birde turgay germen adlı sporcu arkadaşı görmedim klasman listesinde yokmuydu acaba yarışta

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
turgay katılmadı 2 yarışada.kaza geciren selahattin abimizede gecmiş olsun ve allah acil şifala versin gercekten cok kötü bir kaza gecirdi tırmanma yarışına giderken sabah gördük kazayı ama malesef oydu umarım atlatır kısa zamanda

• Beğen
Tepkiler: sprint

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Önceki mesajımda yazmayı unuttum, bu yarışta da ilk kez 45 yaş üzeri kategorisi açıldı ve ayrıca puanlandırılmaya başlandı, katılım zamanla artacaktır sanıyorum...

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bu yarışta hiç fotoğraf yokmu? Özellikle dolu yağışı altındaki görüntüleri merak ediyorum:)

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
aytaç kardeş kimsenin haberi olmamakla beraber foto video zaten bulamıyoruz zor be federasyonun hali