fenerbahçe ülker finalde

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
fenerbahçe ülker galatasarayı 69 64 yenerek finale yükseldi .

Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
100. yılda emin adamlarla her branşta ilerliyor, fenerbahçeyi kutluyorum.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@ismailağıllı

evet emin adımlarla hedefe dogru ilerliyoruz abkalım ahyırlısı artık skoru 3 sıfır yapmakla çok iyi avantaj sagladık biizm takım efespilsenin karsısına daha diri bir sekilde çıkacak.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@nuriaktürk

güzel maç oldu nuricim GS kazanabilirdi ,ama tecrübe ve kadro meslesi ikisinde de FB ağır basıyor . haydi hayırlısı ama ben FB nin Mırsiç dışındaki yabancılarını bu gün hiç beğen medim doğrusu

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
evet maçı gs kazanabilirdi ama maçın kopacagı anlarda hakem ince ince çalışmaya başladı bunuda göz ardı etmemek lazım solomon bugun biraz kötü idi onuda tufanın iyi savunmasınna baglıyorum tufan iyi ve sert savunma yapınca hekemlerde göz yumunca buna biraz sinirlendi yaptıgı iki top kaybı(daha dogrusu hakemlerin çalmadıgı fauller) yüzünden maç gidiyordu.

birde o seyirci baskısının altında oynamak zor ibrahim kutluayın bacagı dönme noktasına gelmiş bir durumda seyirci atmadıgı seyi bırakmadı yerde yatan sporcuya.

bir dip not.ben bunu tüm taraftarlara söylüyorum yani fb gs bjk futbol takımı formasıyla basketbol seyretmeye gelen kişiler atmemen baska amaçlarla gelen kişilerdir basketbolla alakası olmayan kişilerdir ve tüm maçları karıstırmaktadırlar.

yine tam seyretemedim maç bitimini ama istenmiyen bir sürü olay oldu.bir kere basketbool seyircisi ayakda maç seyretmez ama bizim ülkemiz masallah yerinde oturan yok.