Fenerbahçe Marka Bisikletler Yollarda

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

 1. ulas

  ulas Admin

  Kayıt:
  5 Mayıs 2006
  Mesajlar:
  3.923
  Beğeniler:
  9.921
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Geotech
  Seviye:
  Türkiye’de ilk kez bir spor kulübü adını taşıyan bisiklet markası oluşturuldu. Yaklaşık 2 yıllık bir çalışma sonucunda Geotech Bisiklet teknolojileri ile üretilen Fenerbahçe markalı bisikletler Fenerbahçe Spor Kulübü farkını bir kez daha ortaya koymuş oldu. Delta Bisiklet ve Fenerbahçe Spor Kulübü işbirliği ile yürütülen ortak çalışmalar sonucunda 7 den 70 e her yaş gurubuna hitap eden bu bisikletleri artık Fenerium ve Delta Bisiklet mağazalarında görmek mümkün olacaktır.

  6 Yıl garanti...
  Delta Bisiklet, Geotech markası güvencesi altında yine bir ilki gerçekleştirerek, Fenerbahçe markalı bisikletlere 6 yıl gövde garantisi vermektedir. Geotech markası teknolojisi ile üretilen bisikletler 6 yıl, kadro dışında diğer donanımlar ise 2 yıl Delta Bisiklet garantisi altında olacaktır.Bisikletlerin garantisi online olarak kayıt edilebilecek ve deltabisiklet.com sitesinden Bisiklet Garanti Girişi bölümünden takip edilebilecektir. Kısaca Model Tanımları;

  Fenerbahçe 1907 Classic
  Dağ ve yol bisikleti karışımından oluşan 1907 Classic modeli ,hibrit bir modeldir ve en önemli özelliği dağ bisikleti komponentleri kullanılarak yol bisikletinin yapılmasıdır. Tur ve gezinti amaçlı yapılan bu model 28 jant ebadındadır ve 14 yaş ve üzeri kullanıcılara hitap etmektedir. Kullanılan donanımlar ise Shımano’dur. Fenerbahçe 1907 Classic modeli tanıtım fiyatı, 999,00 TL'dir.

  Fenerbahçe Fener Life
  Fener Life modeli, günlük bisiklet kullanımı ihtiyacını karşılayacak donanımlara sahiptir. 28 jant ebadında olması şehir içi ve şehirlerarası yollarda sürüş kolaylığı sağlamakta ve mesafeler kolaylıkla kat edilebilmektedir. Kilitlenebilir ve hidrolik ön süspansiyon sayesinde yokuşlarda ve uzun yollarda büyük bir rahatlık sağlamakta, çamurluk ve arka bagaj sistemlerinin varlığı ile her türlü kullanım avantajını ortaya koymaktadır. Shimano vites ve fren donanımlarına sahip bir bisiklettir. Ayarlanabilir gidon boynu ile değişik açıları kullanarak duruş açısını değiştirme imkanı sağlamakta olan bu model 14 yaş ve üzeri bay/bayan kullanıcılara hitap etmektedir. Fenerbahçe Fener Life modeli tanıtım fiyatı 1099,00 TL'dir.

  Fenerbahçe Champion
  Fenerbahçe ailesinin en gözde modeli olan Fenerbahçe Champion, her türlü zorlu yol şartlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik ve kilitlenebilir ön süspansiyonu sayesinde uzun yol ve yokuşlarda kullanım rahatlığı ve kolaylığı sağlamaktadır. Kadro açıları müsabaka şartlarına göre hazırlanmış ön ve arka frenlerinin disk olması sayesinde frenleme mesafesi minimum seviyeye indirilmiştir. Shimano vites fren sisteminin kullandığı bu model upgrade edilerek çok daha üst seviyelere getirilebilir. 14 yaş ve üzeri bay/bayan kullanıcılara hitap etmektedir. Fenerbahçe Champion modeli tanıtım fiyatı, 1299 TL'dir.

  Fenerbahçe Miss Fener 26
  Bayanlara yönelik yapılan bu model, hem arazi ve patika hem de şehir içi yol kullanımına uygun olarak dizayn edilmiştir. Bayanların vites kullanımı rahatlığı açısından grip shift vites mekanizması kullanılmış, lastik yapısı her türlü yol şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Diğer bir konfor unsuru ise kullanılan selenin oldukça rahat olmasıdır. Miss Fener modeli 14 yaş ve üzeri bayan kullanıcılara hitap etmektedir. Shımano’nun vites sistemleri kullanılmıştır. Fenerbahçe Miss Fener modeli tanıtım fiyatı, 599,00 TL'dir.

  Fenerbahçe 1907
  Türkiye’de en yaygın bisiklet modeli olan MTB özelliklerini taşıyan 1907 modelinde engebeli arazilerde sürüş kolaylığı olması açısından ön süspansiyon kullanılmıştır. Diğer Fenerbahçe modellerinde olduğu gibi bu modelde de sele konforu dikkat çekmektedir. Shımano’nun vites sistemleri kullanılmıştır.Kolay vites geçişleri amacıyla grip shift vites sistemi kullanılmış olan bu model 14 yaş ve üzeri bay/bayan kullanıcılara hitap etmektedir. Fenerbahçe 1907 modeli tanıtım fiyatı, 599,00 TL'dir.

  Fenerbahçe Re-Public 24
  Genç bisikleti olarak da adlandırılan Re-Public modeli 9 – 14 yaş grubu bay/bayan kullanıcılara hitap etmektedir. Kadro yapısının özel olarak tasarlanması hem bay hem de bayan kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Grip shift vites sistemi kullanıldığından dolayı çocukların vites kullanımı oldukça basite indirgenmiştir, ayrıca donanım olarak Shimano'nun vites sistemleri kullanılmıştır. Fenerbahçe Re-Public modeli tanıtım fiyatı, 549,00 TL'dir.

  Fenerbahçe Canary 16
  Fenerbahçe ailesinin en küçük bireyi olan Canary 16 modeli 4-7 yaş grubu bay/bayan kullanıcılara hitap etmektedir. Ön-arka çamurluğu ve gidon baleti sayesinde de oldukça sportif bir görünüme sahip olan bu model destek tekerleri sayesinde öğrenme bisikleti olarak da nitelendirilebilmektedir. Sele ve gidon mesafe ayarlamalarının yapılabilmesi dolayısı ile ileriki yaşlarda mesafe isteğe bağlı uzatılabilmektedir. Ayrıca iç lastikli olması ve döner aksamlarda bilye sisteminin kullanılması çocuklara sürüş rahatlığı sağlamaktadır. Fenerbahçe Canary modeli tanıtım fiyatı, 349,00 TL'dir.

  Fenerbahçe Fener Kids 20
  Çocuk bisikleti gurubunun en gözde bisikleti olan Fener Kids 20 modeli 6-10 yaş grubu bay/bayan kullanıcılara hitap etmektedir. Gövdesinin alüminyum olması bisikletin hafif olmasını sağlamaktadır. Kullanılan vites sistemi Shımano’dur. Ön amortisörü sayesinde çocuklar en kötü yollarda bile sürüş rahatlığı yaşamakta ,vites sisteminin olması yokuşlarda artı kolaylık sağlamaktadır. Fenerbahçe Fener Kids modeli tanıtım fiyatı, 799,00 TL'dir.
   
 2. DreamMaker

  DreamMaker Kıdemli Üye

  Kayıt:
  3 Nisan 2011
  Mesajlar:
  333
  Beğeniler:
  188
  Şehir:
  Gaziantep
  Adı:
  Tuğrul TIRPAN
  Bisiklet:
  Bianchi
  Seviye:
  :) Süpermiş..
   
 3. İbrahim Özhan DOKUMACI

  İbrahim Özhan DOKUMACI Aktif Üye

  Kayıt:
  31 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  181
  Beğeniler:
  71
  Şehir:
  İskenderun-Gaziantep
  Seviye:
  Güzel olmuş, ülkemizde böyle taraftar ürünleri çok satıyor nedense, darısı diğer takımlarında başına
   
 4. MuhammedErkan

  MuhammedErkan Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  22 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  897
  Beğeniler:
  440
  Şehir:
  Sivas
  Seviye:
  Hayırlı olsun. Geotech yerine artık fenerbahçe mi üretilecek?
   
 5. #5
  ulas

  ulas Admin

  Kayıt:
  5 Mayıs 2006
  Mesajlar:
  3.923
  Beğeniler:
  9.921
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Geotech
  Seviye:
  Öncelikle teşekkürlerimizi sunarız. Fenerbahçe bisikletler markalarımızdan olan Geotech'in fabrikasında üretiliyor. En ince ayrıntılarına kadar düşünülerek yapıldı. 3 yeni modeli daha var önümüzdeki hafta o modelleri de görebilirsiniz.

  Fenerbahçe bisikletler Delta Bisiklet ve Fenerbahçe Spor Kulübü birlikteliği ile yaklaşık 2 yıllık bir çalışmanın sonucunda yapıldı. Fenerbahçe Bisiklet Takımı çalışmalarımız da devam etmektedir.

  Yine Fenerbahçe markası altında önümüzdeki günlerde bisiklet kaskı, bisiklet eldiveni, bisiklet forması -taytı ve motosiklet kaskı çalışmalarımız da devam edecek.

  Önümüzdeki hafta gelecek olanlardan Champion modeli MTB serisinde iyi bir donanıma sahip. Ön arka frenleri disk olan bu model oldukça güzel bir ürün. Ürünler bittiğinde yine sizlerle paylaşacağım.
   
 6. Talha Ateş

  Talha Ateş Forum Bağımlısı

  Yaş:
  47
  Kayıt:
  8 Haziran 2011
  Mesajlar:
  700
  Beğeniler:
  855
  Şehir:
  Isparta
  Bisiklet:
  Bianchi
  Seviye:
  Güzel olmuş, böylece bisiklet dünyası ülkemizde daha da canlanacak İnşallah. :))
   
  erendiz çetiner bunu beğendi.
 7. Murat Çetinkale

  Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  15 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  578
  Beğeniler:
  328
  Şehir:
  Ankara/Batıkent
  Bisiklet:
  Geotech
  Seviye:
  Ümit Karan yollara cam kırıkları, raptiye, çivi, vs. dökmezse tabii :)
   
 8. Emre Yıldız

  Emre Yıldız Bisikletkolik

  Kayıt:
  10 Eylül 2009
  Mesajlar:
  1.338
  Beğeniler:
  579
  Şehir:
  Denizli-Isparta
  Bisiklet:
  Giant
  Seviye:
  "Türkiye’de ilk kez bir spor kulübü adını taşıyan bisiklet markası oluşturuldu" benım bildiğim ilk manisaspor yapmıştı.
   
 9. Barış TURAN

  Barış TURAN Onursal Üye

  Yaş:
  37
  Kayıt:
  28 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  3.027
  Beğeniler:
  2.522
  Şehir:
  Bursa
  Bisiklet:
  Kron
  Seviye:
  Bu bisikletleri alıp stad önünde sele borusu ile karşı takım taraftarına girişen adam görürsem hiç şaşırmam.Bisikleti bu tip yöntemlerle yaygınlaştırma çabası fazla iyimserlik olur gibi geliyor bana.Bahsi geçen klübün yakın zamanda Türkiye kupası alması da pek manidar.
   
 10. Delta

  Delta Delta Yetkilisi Delta Bisiklet

  Kayıt:
  12 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  353
  Beğeniler:
  413
  Şehir:
  İstanbul
  Adı:
  Delta
  Bisiklet:
  Geotech
  Seviye:
  Güncelleme:

  Fenerbahçe 1907 Classic, Fenerbahçe Champion, Fenerbahçe Fener Kids 20, model bisikletlerin fotoğrafları konu içeriğine eklenmiştir.
   

İlginizi Çekebilir

robert-forsteman-2010-3-27-9-6-8.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
nibali1_3387201b.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...