Fenerbahce 2:0 Galatasaray

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

shaq

Daimi Üye
Tepki
137
Turkcell Süper Lig'de oynanan derbi maçta Fenerbahçe, Galatasaray'ı 2-0 mağlup etti. Sarı-lacivertli takım ezeli rakibine karşı Kadıköy'deki üst üste 9. galibiyetini aldı.

http://www.ntvspor.net/Images/23218.jpg

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 15. haftasında Galatasaray'ı 2-0'la geçti. Sarı-lacivertli takımın golleri Semih ve Deivid'den gelirken, 2. golün sahibi Deivid 78. dakikada kırmızı kart gördü.

Karşılaşmaya iyi başlayan Fenerbahçe, 5. dakikada Semih'in attığı golle öne geçti. Bu dakikada sağ taraftan kullanılan taç atışında Semih topu kafayla Alex'e indirdi. Alex'in bekletmeden verdiği pasla kaleciyle karşı karşıya kalan Semih, yerden bir vuruşla topu ağlara gönderdi.

Yediği golden sonra çabuk toparlanan Galatasaray, orta sahadan topa daha çok sahip olmasına karşın pozisyon üretmekte zorlandı. Sarı-kırmızılı takım ceza sahasının dışından şut denemeleriyle etkili olmaya çalışırken, Fenerbahçe Gökhan Gönül ve Alex ile girdiği 2 pozisyondan yararlanamadı.

Konuk ekip ilk yarının son dakikalarında Nonda ile bir tehlike yaratırken, ilk yarı Fenerbahçe'nin 1-0 üstünlüğüyle sonuçlandı.

İkinci yarı orta alan mücadelesi şeklinde başlarken, iki takım da pozisyon üretmekte zorlandı. 56. dakikada bir serbest vuruş kazanan Fenerbahçe, bu pozisyonda golle buluştu. Roberto Carlos'un vuruşunda savunmaya çarpan top Deivid'in önünde kaldı, bu futbolcunun yerden vuruşunda top 2. kez ağlara gitti.

Bu dakikadan sonra Galatasaray oyun disiplininden koparken, Fenerbahçe üst üste pozisyonlar buldu. Sarı-lacivertli takım Semih, Aurelio ve Alex ile net fırsatlardan yararlanamazken, 78.dakikada Deivid direkt kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

Son bölümlerde Galatasaray farkı 1'e indirmek için çaba sarfederken, bu çabalar sonuç vermeyince mücadele Fenerbahçe'nin 2-0'lık üstünlüğüyle sonuçlandı. Bu sonuçla Fenerbahçe puanını 31'e yükseltirken, bu sezon ilk yenilgisini alan Galatasaray 32 puanda kaldı.

Scudo

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
şimdi bu skor tahmin edilen bir skordu ben kendimi bildim bileli bu iki maç derbilerinde fener galip üzüldüm ama pek değil.ama bu sene şampiyon galatasaray bundada fenerlerlilerin hattini bilmesi lazım.en büyük cimbom başka büyük yok.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Maç güzeldi
Bir ara Semih in bacağını kıracaklar diye düşünmedim değil
(kasıtlı yerde songun tekmesini bile yedi)
çok sert bir maç oldu...

Roberto Carlos a gol attıracağız diye 2-3 net pozisyonu heba ettiler sadece ona üzülüyorum...

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
maç güzel bitti ama daha çok gol atılabilirdi .FENERBAHÇE

• Beğen
Tepkiler: ujur

shaq

Daimi Üye
Tepki
137
@cakhiy

orası belli hiç belli olmaz kendinizi şampiyon oluruz muhabbetleriyle avundurmayın

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
senin dediğine gülmemek mümkün değil be biz değiliz lig başlamadan Şampiyonlar liginde final oynicaz dien biz değiliz lig bitmeden kendimizi şampiyon ilan eden biz değiliz 25 senedir alamadığımız kupayı alıcaz diğen ve biz değiliz çalıntı bestelerle trübün inleten...sen hangi lig bitmeden kendini şampiyon etme muhabbetinden bahsediyosun

dikkatini çekerim 2006-2007 de 3 kupa alıcaz değip 0 kupa alan :D fenerbahçedir yendiniz die kral oldunuz sanmayın bir günde kral olmadık bir günde tahtan inmeyiz... Csk Maçnda Csk moskovaya başarılar dilerim..
neyse nede olsa fenerlisiniz he demek lazım...

shaq

Daimi Üye
Tepki
137
@torres_9

şimdi bişe demiyorum ama bu sezon sonunda kanıtlıcaz her şeyi ve o zaman görceksiniz fenerbahce yi

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
o zaman arkadaşlarımız konun içeriğine göre konuşşun merak etme biz fenerbahçeyi yıllardır tanıyoruz tanımamıza gerek yok

• Beğen
Tepkiler: cakhiy

murattaner

Aktif Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
Sevgili torres_9 elbette Fenerbahçeyi "TANIYORSUNUZ".Sizden daha iyi kim tanıyabilirki :ha: Siz yenemediniz,CSK'danmı medet umuyorsunuz?Bence bu tür muhabbetlere gireceğinize,bükemediğiniz eli öpün derim.Amacım bir tartışma başlatmakta değil,sadece bir Fenerli olarak cevap hakkımı kullanmak istedim.Zaten tartışmayada gerek yok.Sizde bizde biliyoruzki tartışmasız en büyük FENER.Saygılar.

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
haklısınız yenemediğimiz değil dünkü kadromuzun sakat oyuncularımızın oynamamsından dolayı yenildik ve haklısınız farkı kaçırdınız ama unutmayın avrupanın en rezili olduğunuz zamanıda bende karşı cevap hakkımı kullanarak biz bile en iyi zamanımızda Türkiyeyi gurura boğucak 2 süper kupa aldık peki 2000 den beri en iyi zamanınız sadece türkiyede şampiyon olmaktan başka ne yapıyosunuz?? yada galatasarayı yenince mutlu oluyosunuz biliorum ama ne oluyo? o bileği asla öpmem o bileğe basarım ben kusura bakmayın fenerbahçeyi hiç bi alanda tutmam aslada türk takımı olarak sevmiyorum bu dünkü maçtan ötürü değil...ve fenerin grubundaki tüm takımları tutuyorum fenerbahcenin başarısını hazmedememekten değil fanatik galatasaraylı olduğumdandır!! ve son olarakk biz yenemedik die değil gerçekten çıkmanızı istemedğim için sölüyorum csk yensin die.. CSK ya gerek yok İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VAR ,) onlar güzelcene yeniyo !!aslada feneri hiç bi alanda tutmam

• Beğen
Tepkiler: cakhiy

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
recep herşeyi anlatmış.Ve bende fenerii hiçi bir yerde tutmam ama recep kadar da gaddar deilim tarfsız oluyorm dünyadiki maçlarında fenere.sonuçta buda biliniyor fenerin elle tutuabilir avrupadaki başarasını sölermsiniz?

shaq

Daimi Üye
Tepki
137
bizde galatsaray hazetmiyoruz ve hiç bir dalda tutmuyoruz ama biz sizler gibi haykırmıyoruz!!!

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
Dün akşam benzer bir konudaki yazışmalar nedeni ile bazı mesajları kaldırmıştım..
Fakat görülüyor ki tartışmak istedikten sonra konu farketmiyor..
Konu kapatılmıştır, bu tür yazışmaların tekrarı halinde forum kurallarımızın gereği yapılıcaktır.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.