Felt marka bmx

Scudo

emir111

Üye
Tepki
0
bisiklet hakkında biraz bilgi alabilirmiim kac kilo oluduu.... v.s

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
kilosunu tartmadim ama cok saglam bi bisiklettir markasindan bellli felt yani cyro takimi odaseyy voxom masa furus yataklari full felt tektro dia compe fren makinalari tektro fren kollari on disli voxom

onur61

Üye
Tepki
0
kardeş 200ytl e anlaşalım
bu arada kaç yıldır sende

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
şaka yapıyosun heralde :D 650 milyon fiyat koymuş sahibi sen 200 diyosun :D
hade hayırlısı :D

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
@onur61

bende cok sasırdım saka falan olmalı eger değilse satıcıya saygı dıyorum:D

bünyamin

Forum Demirbaşı
Tepki
437
harbi hayırlısı ya 650 tl lik bisiklete gel 500 e anlasalım desen bişey demezlerde200 e anlaşalım derlerse bilemem ne derler onur sen onu 200 e al ben senden 400 e alıcam :)

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
arkadaslar biraz saygi istiorum bu ne ya 650 dedik 200 fiyat cekilirmi arkadas kopru alti bisikletleriyle karistirdi galiba

akdogan

Üye
Tepki
0
....kardesım 6 senedr bmx kullanıorm sıah felt bıkem vardı kadrosu catladı olmadı sattm pert fıata ben bu bısıkletı almak ısterım suan hoffman bıkem var ama 650 ytl cok pahalı sebeblerı bısıkeltın ustundekı bı cok parca orjınal parcası deıl bu 1...2 cısı ustunde en as feltın olması lasım 150 200 hatta 250 ytl deerındekı 3 parca ayna kol yok amerıcan ayna kollar yada alman ayna kollar yanı suan ustundekı ayna kol takımıda kaldırımdan bıle atlayınca yamulan cınsten 300 ytl nakıt kes para verırım oda kadrosu ıcın ben bu bıkeyı alıp kadrosunu kullnıcam haberın olsn satmöak ıstersen adresm
seenone27@hotmail.com saygılarımı sunarım ıı gunner..

fiestahmet

Daimi Üye
Tepki
31
@cycledancer

arkadaşım sen sanırım forumun başına bela olacan nedir bu fiyat öldürme merakın anlamış değilim.......benim ilanımda 0 fiyatı falan diyosun sıfırı üretilmiyo biliyorum telefonu ve iş yerinin adını vericeksin inşallah oranın ;) gittin salcanonun sıfır fiyatı 175 dedin istanbulda 310....şimdi burda 650 ye satmak istiyo sen 300 veririm diyosun bide ayna kol yamulanlardan falan diyosun.....eğer orjinal değilse kibarca sor sanırım ayna kol orjinal değil falan gibi sor direk yamulan cinsten deme....

bünyamin

Forum Demirbaşı
Tepki
437
sinan naaapcan bmx çifliğimi kuruyosun:d senin biraz yanlısın var salcanolar 300 fiyatı var ben hiç 175 e gormedim sizin orda ucuz galiba herşey feltte super hee kaynaksız tek parça:d

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
fiesta cok haklisin butun ilanlara fiat dusurmek icin cabalio ozelden yaz bise yap ama milletin satisini engellici hareketlerde bulunma alicaksan al almicaksan alma ama bukadar ezmene gerek yok bukadarda acik yorum yapmana gerek yok

Tepki
4
salacanonun eski kadrosu 175 mlyondur arkadaşlar yeni bu mat siyah olan kadroları 310 mlyondur

o fiyat sadece Hub larına bakar eğer rulmanlıysa fiyatı normaldir fakat bilyalıysa fiyatı yüksek bide millern kaçlık bunlarda önemli street diosn miller ve hub önemli..