İnceleme Felt AR2

Fatih.acar

Forum Demirbaşı
Tepki
1.134
İsim
Fatih
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yol bisiklet kullanıcılarının yeni bisikletlerini alırken ve aldıktan sonra yaşadıkları deneyimleri paylaştıkları video serimiz #BisikletHikayeleri nin konuğu Volkan Kurdoğlu ve bisikleti Felt AR2.

Scudo

hydrocon

Forum Bağımlısı
Tepki
1.174
@lightningstrikeSelamlar [emoji4] Hikayesini çektiğimiz bisikletleri segmentinden ötürü bir mantık çerçevesine oturtmak çok sağlıklı değil fakat bahsettiğiniz gibi farklı segmentte bisikletleri çekmek kesinlikle daha iyi olabilir. Bu seriyi yakın çevremiz ve arkadaşlarımızın bisikletleri ile yürütüyoruz ama çekim ile alakalı gelen teklifleri tabiki değerlendirebiliriz. Btwin modelleri gayet güzel bir hikayeye konuk alsak fena olmazdı.

Kilitli Pedal

hydrocon

Forum Bağımlısı
Tepki
1.174
@lightningstrikeHerkesin istifade edebileceği videolar tabiki bizim için de önemli. Öneri için teşekkürler, aklımızda. Yakın zamanda bir Salcano XRS001 Tiagra hikayesi yapacağız.

Kilitli Pedal

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.538
@hydrocon harika olmus , size ayrica bir kez daha tesekkur ederim , cunku gelen geri bildirimleri de , gecmis tarihli bile olsa unutmamis ve daha iyisi icin ugrasmissiniz.

Eduardo Bianchi

Daimi Üye
Tepki
358
İsim
Eduardo Bianchi
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel bir paylaşım olmuş.
Arkadaşların dediği gibi orta segment bisikletlere de ileriki zamanda yer vermenizi isteriz.
Teşekkürler,

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@hydrocon
Hehe eyvallah dostum seviliyorsun. Ondandir

mithgor

Aktif Üye
Tepki
207
İsim
Can
Bisiklet
Focus
Güzel video olmuş gene, elinize sağlık.
Bende de AR3 var, Volkan abi gibi sevdalıyım Felt'e.
Fakat, benim için negatif yöne de var bisikletin.
bisiklet her daim hız ve performans bekliyor sizden. Volkan abi tabi antremanını aksatmıyor, o çok hissetmemiş olabilir fakat, antremansız ve formsuzken, bisiklet konforsuzluğuyla sizi üzüyor.
Neden hızlanmıyoruz, böyle gideceksek beni neden aldın der gibi rahatsız ediyor sizi :)
Ama siz de formdayken, harika bir yarış bisikleti.

hydrocon

Forum Bağımlısı
Tepki
1.174
Tekrardan teşekkür ederim yorumlarınız için. Yaptığımız işin kıymet görmesi kadar bizi mutlu eden başka bir şey yok emin olun. Bu seri için elimizde bir kaç video daha var orta ve üst segmen için. Mesela benim Caad12, Ulaş'ın Salcano XRS001 Tiagra'sı ve Aydın'ın Cinelli'si gibi. Bunları yayınladıktan sonra orta segment modelleri daha fazla işlenek istiyoruz zira genel talep o yönde ve ksyıtsız kalmak istemiyoruz.

Kilitli Pedal