Fazlasıyla İki Tekerli Oyunlar Burada!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında krm.bmx tarafından paylaşıldı.

1. krm.bmx

krm.bmx Üye

Seviye:
    Bu sitede bisikleti seven kişiler var tabii ki. Ve bilgisayarı açtığınızda yapıcak bir şeyler bulamadığınınz anlar olmuştur. Canınızın sıkılmaması için benden küçük bir eğlence :

http://www.kraloyun.com/index.php?page=&sub_cat_id=7&nav=sub_cat Bu siteye girerseniz iki tekerli araçların oyunlarını oynayabilirsiniz (bisiklet, motor vb.) Bazıları zevksiz ama siz zevkli olanları oynarsınınz.

Özgür!, Beluga ve nazz bunu beğendi.
    krm.bmx

krm.bmx Üye

Seviye:
    Nedense Beluga adlı uyemiz bu konuya - puan yollamış şaştım kaldım valla..
    Ama herkezin birbirine - veya + puan yollama hakkı serbest

Deniz Kılıç ve cobike bunu beğendi.
  3. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    son derece başarılı çakılıyorum... :D :D :D gerçek olmadığı için çok memnunum şu an:):):)

4. Cemowski

Cemowski Kıdemli Üye

Seviye:
    güzel oyunlar teşekkürler

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...
2.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
PicsArt_09-19-07.46.46.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...