Fat Bike Hakkında

bartutarı

Üye
Tepki
0
İsim
Bartu Tarı
Bisiklet
Carraro
Merhabalar bisiklet almaya yeni karar vermiş biri olarak bir süre yaptıgım araştırma sonucu fat bike tarzı bir bisiklet almaya karar verdim normal dağ bisikletlerine nazaran daha sert ve farklı zeminlerde kullanacagım için tercihim bu yöne çevrildi neyse konuma geleyim biraz araştırma yaptım fat bike bisikletler hakkında moongoose buldum fakat fıyatları gercekten cok yuksek geldı (bu arada verebileceğim fiyat 1000 1300 arası) sonrasında carraro fat bike a denk geldım fakat internet satışını bulamadım sorum şu yönde sizce istanbulda eminönünde bulabilirmiyim bu tarz bisikletler daha dogrusu ıstanbulda bulabılırmıyım satan biryerler anadolu yakası tarafında ve tabiki ayrıca 1000 1300 arası bulabileceğim modeller hakkında fikir istiyorum şimdiden teşekkür ederim

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Geçen bisiklet yolunda kullanma şansı buldum carraroyu genç bir delikanlıda vardı 1300'tl ye almış oda görüntü güzel ama çok ağır bir bisiklet 18 kg felan yinede karar sizin eminönü yada haşim işcandan ziyade bence direk accel bisiklete bir sorun derim.