Farklı bir mtb Aynakolu

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında reha genç tarafından paylaşıldı.

1. reha genç

reha genç Bisikletkolik

Seviye:
    Bu LX aynakol Yol bisikletlerininkine benziyor değil mi?Tek bir farkla 3 yaprak dişli var :) Bu mtb aynakolu diğerlerinden biraz farklı...Eskiden çıkmış olabilir ama ben ilk defa gördüm,ilgimi çekti sizlerle paylaşmak istedim. Hallowtech II imiş...

2. özgürakbuz

özgürakbuz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    İlk doğru bilgiyi ben sana söyleyem eskiden mtb de shimano deore lx vardı ama o artık kalktı yerine shimano slx geldi.Lx hala üretiliyo gezi için kullanılan biskletlerde bulunuyo.Mtb de shimano lx tarihe karıştı yani.Dediğim gibi yerini alan parçamızın adı shimano slx.:)

reha genç

reha genç Bisikletkolik

Seviye:
    Bilgileriniz için teşekkürler.

Bunların hepsini biliyordum :D 5 aydır SLX aynakol kullanıcısıyım :) Benim dikkatimi çeken nokta MTB olmasına rağmen Yol bisikletlerindeki aynakollara benzemesi sadece...

4. özgürakbuz

özgürakbuz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Heralde onuda farklılık olsun die yapmışlardır.Karşıdan bakınca karşısı gözükmesin diye böle bir tasarımda bulunmuşlardır.

5. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    ne mtb ne de yol, artık lx serisi hybrid tarzı, city bike-comfort serisi oldu

gokhan erdogan bunu beğendi.
  6. gurkan

gurkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    reha genç

reha genç Bisikletkolik

Seviye:
    Crc'de de "mtb crank" başlığı altında satılıyor.Ama bende lx serisinin hitab sınıfının değiştirildiğini duymuştum.Doğrudur...

8. Berkay Mestan

Berkay Mestan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ben shımano nun 2009 ''denemesi'' olarak biliyorum... bu aynakolu sanırım müşterilerin ne şekilde(olumlu-olumsuz) ilgisini çekeceğini test amaçla yapıldı şeklinde biliyorum...

9. yiğit_kara26

yiğit_kara26 Forum Demirbaşı

Seviye:
    lx in mtb için olan aynakolları hala üretiliyor bu model deil tabiki ama daha dün eskişehirde muratoğlu bisiklette gördüm oranın sahibi sezgin abimize yeni gelmiş bana hala üretildiğini söyledi :)

İlginizi Çekebilir

SiS_Nitrate_gel.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
3187249_orig.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...