Farklı bir bisiklet önerisi

Tepki
0
Mrb arkadaşlar.
Ben uzun süreden beri bisiklet kullanmama rağmen bisiklet bakımı ve tamiri hakkında pk bildiğim şey yok. sadece çok iyi bir sürücüyüm ve akrobasiden hoşlanıyorum. Sizin yardımınıza ihtiyacım var. Benim hem akrobasi yapmama dayanabilcek hem de gezi yapmama yarayacak bir bisiklete ihtiyacım var. Bisikletim ağır hareketlere dayanabilmeli. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Bana bir bisiklet önerebilir misiniz? teşekkürler

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
al bitane amoeba acera versyon üstündeki amortisörü bozulana kadar kullan yada aldığın gibi üstüne bitane rock shox psylo race amortisör tak.o bisiklet gayet dayanıklı olur .bende aynı şekilde amoeba aldım ama düz maşa taktım amortisörsüz ama daha sonradan yarışlara felan katılmaya başladığım için hafif olması sebebiyle rock shox duke race aldım bi tane. ama Akrobasiden hoşlanıyosan psylo duke göre daşa sağlam bi amortisör amoebada kadro olarak tam aradığın kadro üstündeki ekipmanlarda yeterli...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
MTB freeride videoları var bilgisayarımda.onlarda sele bağlantı noktası olağan bir MTBden düşük -alçak- kadrolar vardı.çeşitli sitelere baktım ama denk gelmedi.

bulamazsam videodan capture alır eklerim..

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
Trek markasının Jack serisi ihtiyaçlarını karşılayacak tarzda...

http://www2.trekbikes.com/images/bikes/medium/jack1_navy.jpg

(link) Jack serisi ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsin..

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Corratec' in kadrosu 2200 gr cıvarında ve oldukça sağlam. Trek'in Jack modelleri "trial" için uygun fakat gezi için çok düşük sele ve kadroya sahip.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

"akrobasi" temel konusu üzerinde durarak trek jack'i tavsiye etmiştim.

aslında ashmandarax biraz da bize yardımcı olursa optimal sonuca ulaşılabilir..

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
normal trial kadroları( trek jack gibi) ile gezi yapman pek mümkün olmaz oldukça rahatsız edici olabilir...
bu konuda çarının dedikelrine katılıyorumzaten sana en iyi cevabı da kendisi verebilir, hem 1 trial cı hemde cross country ci olarak...