Far stop lambası yardım? Cateye EL450 ve TL-LD170 nasıldır?Kullanan arkadaşlar varmı?

Hangi marka far ve stop tercih edersiniz ?Neden?

• Toplam katılım
    19
  • Anket kapanışı .
Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Şehir tur bisikletime lazım olan far ve stop lambasını ebay dan alacağım çünki ülkemizde biraz tuzlu....linkleri...Far (link) stop (link) ayrıca vites sistemini koruma maksatlı (link) bu ürün ve diğerlerine ne dersiniz ? Kullanan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Scudo
Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşalar ankette açtım kullandığınız far ve stoplarınızın marka modellerini paylaşırmısınız ? En memnun kaldığınız marka ve modeller hangileri ?

Tepki
25
Bisiklet
Focus
Ben arka ve ön ışıklandırma her ikisini de s-sun aldım gayet de memnunum.Şu an modellerin kodunu hatırlamıyorum istersen evde bakıp söyleyebilirim

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Svenni.SterkiMemnun olur teşekkür ederim.

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@VOLEYBOLCUizmCateye nin hangi modeli ? Teşekkürederim.

illgnsyyz

Üye
Tepki
38
Bisiklet
Bianchi
Bana pahalı geldiler doğrusu. Şunlara da bir göz atın ben kullanıyorum memnunum.
(link): Sizin baktığınız fener 400lm bu 1000lm civarı aydınlatma yapıyor. Şahane aydınlatıyor. Sıcaktan kaçmak için sürekli gece bisiklet kullanıyorum bu olmadan çok sıkıntı yaşıyodum. Pili kendinden pil masrafı yok. Tam güçte 4 saat kadar aydınlatıyor. Ben yarı güç kullanıyorum 7 saat kullandım bitmemişti pil.
(link): Ucuz basit işini yapıyor.

Umut V.

Üye
Tepki
15
Bisiklet
Merida
@ertunga

800 lumen led lambanın muadili 78 dolar: (link) BENDE 1 ADET VAR

MOON Lambalar şundan: (link) (tekinin fiyatı 42 dolar) BENDE IKI ADET VAR

3 ÜNÜDE SORUNSUZ KULLANMAKTAYIM ARKA STOPLA BERABER 4 ADET ISIKLANDIRMAM VAR UZAY ÜSSÜ GIBI TAVSIYE EDEBILIRIM

Tepki
6
Bisiklet
Salcano
hl el 500 kullandım ama 5dolara aldığım çin malı lambanın daha iyi aydınlatması üzerine rafta uyuma dersi veriyorum:)

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Evet arkadaşlar tavsiyeleriniz üzerine bu modeli almaya karar verdim gibi hem ucuz hem bol ışık daha ne olsun...(link)

Özgür Türker

Daimi Üye
Tepki
236
Bisiklet
Bianchi
Performans açısından, ışığın kaç lümen olduğu önemli. O yüzden farın kaç lümen olduğuna bakmak lazım.

Bazı farların özelliklerinde mevcut pilleriyle kaç saat ışıttığı da yazar, buna da bakmak lazım.

Su geçirme özelliği olup olmadığı

En son olarak, iyi ve kaliteli bir marka ise size yıllarca sorunsuz yetecek.

Yukarıdaki 4 özellik, far alırken önemli.

İyi lümen ve uzun süreli ışık verip de kalitesizse uzun yılları bırakalım, her an sorun çıkarabilir. Örneğin bisiklet gidonuna bağlantı ayağı kırılır, yerinden gevşer, içine su gider bozulur vs.

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
Ben 10 dolarlık el fenerinden aldım 2 tanede boruyu duvara taktığımız aparatla 800 lm lik ışık gidonumda tavsiye ederim dx de çok var el feneri