İnceleme Far 3W Led

Konu, 'İncelemeler' kısmında sspl tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. sspl

sspl 8240 Km'de Emekli oldum

Adı:
    Emre
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    Bir kaç konuda far hakkında yazılmış mesajlar gördüm ve 3 haftadır kullandığım far hakkında siz arkadaşlara faydalı olabileceğini düşündüğüm bir yazı yazmak istedim.

Geçenlerde buyincoins sağlam mı? isimli bir konuya yazmıştım sipariş verdiğimi ve yaklaşık 2 hafta gibi bir sürede (15-16 gün civarı) elime ulaştığını öncelikle bunu belirteyim, site sağlam :) ben ikinci siparişimi verdim bugün (ilk siparişim 28 dolar/60 tl tutarındaydı, bugünkü ise 14 dolar tuttu :) fiyatlar gerçekten güzel, incelemenizi tavsiye ederim.)

Gelelim söz konusu far'a, Far 3W tek bir led'e sahip. 3 adet AAA boyutunda kumanda pili ile çalışıyor. Alırken 3W diyor ama gerçekten iyi midir acaba diye düşünmedim değil, evde 12W led ampül kullanıyorum onunla kıyasladım falan :)

Farın gücü gerçekten muazzam çıktı diğer kullandığım farlara göre, hele fiyatına göre... Ben ilk siparişimi verdiğimde 3.5 dolar civarındaydı, evet 3.5 :)
    Bugün tekrar sipariş verdiğimde 5 küsür dolar olmuş fiyatı, 12 lira civarında yapıyor anlayacağınız. Bu fiyata, alınabilecek en güzel farlardan biri değil TA KENDİSİ :)

Bir kaç gün önce tamamen benim hatamdan dolayı farı gidona sabitlediğimiz bilezik vari plastik parçası kırıldı, ben çok sıkmışım sabitleme adına ama çok sabitlememek gerekiyormuş :) hemen bir çözüm bulduk, bahsettiğim siparişle gelen lastik bir far tutacağı :) Şimdilik iş görüyor, güzel de sabitlendi :)
    Ayrıca, çok ama çok dandik pil koydum ne kadar gidiyor acaba diye, 10gün devirdi, kaliteli bir pille 3-4 ayı göreceğini düşünüyorum.

Ürün linkini buraya koymuyorum reklam tarzı şeylerden dolayı, ilgilenen arkadaşlar mesaj atarsa iletebilirim ;)

Bir kaç megapixel yoksunu fotoğraf:
    Not: Fotoğraflardaki "raypal" yazan far

2. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ışığı açıkken ki halinide çekeydin göreydik bi :)

sspl

sspl 8240 Km'de Emekli oldum

Adı:
    Emre
    Seviye:
    Valla baktım fotoğraflara çok net değil çekmemiştim o yüzden diğer 5 ledli bir fara göre kıyaslaması şu şekilde:

4. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Bende aldıgın farla bu far arasında kaldım. 56 led dıye alsam mı bılemedım

5. reyhan cantürk

reyhan cantürk Yeni Üye

bence power led olanlara bakın

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
roger-de-vlaeminck.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
6.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...