Fanatik Gazetesinin Bisiklet Sayfası

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Ben bu sayfayı daha önceden farketmemiştim . Belki bilenler vardır ama bilgilendireyim dedim

Fanatik Gazetesinden Türkçe Bisiklet Haberleri . Faydalı bir çalışma
(link)

Güzel haberler var
(link)

(link)

Burayı yorumlarımızla doldurursak , gazete yöneticilerini teşvik etmiş oluruz . Bence elbirliği ile bu sayfayı destekleyelim

Scudo

Gülgün

Daimi Üye
Tepki
202
Çok teşekkürler. Hiç haberim yoktu. Olamazdı da zaten. Çünkü , bizdeki spor gazetelerinde hep futbol , ara sıra diğer sporlarla ilgili haberlerin olduğunu düşünür, bu yüzden de hiç ilgilenmezdim.
Kötü bir önyargı olduğunu şimdi görmüş oldum.

Tekrar teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

ercan koç

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Specialized
haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim elimden geleni yapacağım.

• Beğen

Gülgün

Daimi Üye
Tepki
202
@Ali Gelir

Evet , üye olup, bisiklet sporuyla ilgili haberlere yorumlar yazıp, oylama yapalım.
Ben böyle yapacağım.

• Beğen

bikerboy

Üye
Tepki
21
Evet, gayet hoş haberler olması güzel ama hafızam beni yanıltmıyorsa; bu haberlerin çoğu basılı gazetede yer almıyor ne yazık ki. (Umarım yanılıyorumdur, çünkü bu gazeteyi açıp bakmayalı epey oldu.)
Yine de gayet güzel haberler vermişler ve şık bir site. Takip etmekte fayda var...

Benim de bir ara takip ettiğim bu tip bir site vardı. Paylaşayım: (link)
not: Benim verdiğim linkteki site dikkat ettiğim kadarıyla eskisi kadar çok bisiklet haberine yer vermiyor, ilgi olmazsa daha da fazla bir şey beklememek lazım sanırım... :)

• Beğen

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@bikerboy

Vinokourov ,İstanbul'a gelmiş haberimiz yok.
(link)

Birde en sinir olduğum şey ,ülkede bisiklet haberi denilince "Yok o doping yaptı, şu 2 sene ceza aldı gibi haberler"

Felaket tellalığı . Hadi biz meraklıyız , herşeyi konuşuyoruz . Antreman , yol yarışı , bisiklet parçası . Ama bisiklet deyince türk medyasının aklına doping haberleri geliyor

• Beğen
Tepkiler: Gülgün

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Gerçekten çok güzel bir haber bu. Böyle böyle bisiklet konusu ülkemizde de daha bilinir hale gelecek. Kesinlikle reklam amacı gütmüyorum ama spor denilince Fanatik Gazetesinden daha büyük bir marka yok. Bu konuya da önem veren herkese teşekkürler..

• Beğen

Serkan Yalnız

Daimi Üye
Tepki
395
İsim
Serkan Yalnız
Bisiklet
Cube
Evet burayı daha önce farketmiştim ve çok hoşuma gitmişti. Ardından da aynı sizin gibi düşünmüştüm, hiç yorum yok, desteklemek adına yorum yazmak güzel olur gerçekten, hem bisiklet haberleriyle ilgili yorum okumak da zevkli olur eminim.

• Beğen

Atagün Elma

Forum Demirbaşı
Tepki
317
Bisiklet
Diğer
Kesinlikle bisiklet haberleri ve yorumları çok güzel olacaktır,iyi forumlar...