f1 2007

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bu hafta sonu f1 2007 sezonu açılıyor f1 de çok fazla değişikler oldu yarın yapılacak olan sıralama turlarının ardından pazar günü start alıcak olan yarış ile f1 sezonu açılıcak
daha fazla bilgi için (link)

• Beğen
Tepkiler: candede ve Banu B.
Scudo

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
müthiş müthiş...

2005 sezonunun canlı izleme fırsatı buldum. ancak geçen sene talihsiz bir döneme denk geldi. gitmeyenleri ,bu sesi dinlemek için bile gitmelerini tavsiye ederim...
cidden full organize bir keyif....:)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bende 2006 sezonunda istanbul parka gidicektim ama son anda işimiz çıktığı için gidemedim :( ama bu sene kesin gidicem allah izin verirse :)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
sezonun ilk yarışı olan albert park ta 1.kımı raıkkonen 2.fernando alonso 3.lewıs hamılton oldu sezonun ikinci yarışı 9 nisan da malezyada düzenlenecek:)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
Hamilton un bu başarısı çok dikkat çekti.formula 1 deki ilk yarışında podyuma çıkmak yetenek ister :)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@sinto

evet sinto hamılton çok yetenekli fakat alonso nun koltuğunu alacağını söylüyolar bence çok saçma şaka yapıyorlar herhalde :D:D

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
belli olmaz bikaç yarış daha izleyelim o zaman değerlendirme yapabiliriz. sadece yetenek yetmiyor çünkü.tecrübe de gerekli başarılı olmak için.

• Beğen
Tepkiler: bedo

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
96 dan beri takip ederim f1'i ve favori takımım mclaren. (mika+kimi) alonsoyuda hiç mi hiç hazetmiyorum. bu sezon dengeler değişince ben de hangi takımı tutacağımı şaşırdım. sonuna kadar kimi raikkonen diyorum... sonra da hamilton (geleceği parlak çocuğun :D )