Eyüp Sahil yolu

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında no_name tarafından paylaşıldı.

1. no_name

no_name Kıdemli Üye

Adı:
    mesut
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba dün ailemle eyüp sultan türbesine giderken 5 den fazla bisikletli arkadaş gördüm yarım saat içinde hatta arabayla korna çaldım :D onlarda noluo die dönüp baktılar falan da işin özüne gelecek olursam trek bisikletli kız arkadaşımız beni geçtikten 10 sn sonra felan o virajı dondukten sonra dehset bir kaza oldu sağ şeritte arabanın birisinin resmen kaportası yırtıldı ortadan ikiye bölündü falan ,,:S bende cok derin bir oh çektim o arkadaş ordan 10 sn sonra geçmedi falan diye korkudan ödüm koptu ya , ama bi taraftanda çok seviniyorum artık her yerde bisikletliler görmeye başladık ,hele bi tanesi vardı köprü üüzerinde sol şeritte gidiyodu :D annem babbamda olum sende mi, bu manyak gibisin falan diyo,gulmekten bozuntuya vermedim kendimi tabiide bende manyağım :D

2. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Trafik cidden riskli bir ortam, siz kendinizden emin olsanız bile tehlike her an her yerden gelebiliyor, bu yüzden 2-3 kat daha dikkatli olmalı trafikte bisiklet kullananlar.;)

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Eyüp sahil yolu benim de çok sık kullandığım bir yol ancak tarih olarak o arkadaşlardan birisi olmam imkansız :). O yol benim her antrenmanda evime dönüş yolum ;):

4. burgazz

burgazz Forum Bağımlısı

Seviye:
    valla trekli o kız montmarte dır.bir an yazıyı okuyunca neee dedım kaza mı gecırdı derken olayın devamını okudum da rahatladım.dıkkat arkadaslar daha cok dikkat.

İlginizi Çekebilir

CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...
2-1484682847519-10n1z5cna8fg7-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
eat-more-protein.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...