eymir turu-ankara

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
odtü arazisine oran sitesinden girdim arkadaşlar.tek başımaydım çekim hatalarım olduysa affola...
(link)
ankara artık arkada kalmıştı:D
(link)
eymir tüm güzelliğiyle...
(link)
ve tabi ki scott'ım.onu koymasam darılırdı bana:D
(link)
zor olmadı diyemem,trt yokuşu...
(link)
tur biter,oran koşu parkuru...
(link)
yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.nacizane kendi çapımda bir turdu işte...

Scudo

Caner Öğülmüş

Daimi Üye
Tepki
157
abi keşke katılabilseydim bugün sana ama hem kondisyon hemde evdeki taşınma olayı yüzünden katılamadım ve pişman oldum :( artık haftaya gidersen katılırım sana :) resimler çok güzel,gidiş dönüş toplam mesafe zamanı yazarsan sevinirim

• Beğen
Tepkiler: doktorbean

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
teşekkürler caner benim için de güzeldi çok olmuştu gitmeyeli daha önce bisanımla gitmiş konya yolundan dönmüştüm daha zor ve sıkıcıydı.valla toplam 20 km yaptım,dönüş hariç çok zevkli:Dsen ne zaman istersen bir daha gideriz merak etme,görüşürüz

• Beğen
Tepkiler: Caner Öğülmüş

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Tesekkürler, Doktor... hafta ici gündüz gittin sanirim. önceleri ben de carsamba günleri cikiyordum, izin günümdü. Ancak bu siralar Carsamba günleri de calismak zorundayim... En kisa sürede beraber pedallamak ümidiyle..

• Beğen

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
@Tarık Kalkan

tabi tarık hocam yalnız olmuyor tabi,kafama esti bastım gittim:Dbugün de çıkıyorum biraz geç oldu.ancak yarın görüşelim istersen.telim 05067529733

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
@gokdaltercume

öyle abi kafama esti çıktım gittim.iniş çok güzel oluyor yavaş yavaş indim zaten.daha çok fotom var da koymadım çok uzun zaman alıyor

Tepki
11
herkese merhaba... bir dahaki eymir turuna bende gelmek isterim :)
birlikte pedallamak dilegiyle...

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
(link)

arkadaşlar bu konuda çok hızlı hareket etmek gerekiyor perşempe günü genel sekterle görüşme yapılacak bu veriler masaya yatırılacak onun için herkesden ricam bu formu doldursun ve yollasın bir dakika

istanbul bisiklet yolu için anket

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Merhabalar, Eymir benim de en sevdiğim güzergah. Şu aralar Ankara'da değilim ama döndüğümde haftada 4 kere gideceğimde eminim. Beraber pedallamak ümidiyle.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Abi gerçek den güzel bir tur olmuş... Eline yüreğine sağlık..İşde bisiklet sporu gerçek anlamda bu cana yakınlık ve insanların bir birbirine karşı sempati duyması..Gidiyorsunuz ama bize lütfen gezilerini ekrandan paylaşın..Tşk ler İyi forumlar.

• Beğen

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Abi gerçek den güzel bir tur olmuş... Eline yüreğine sağlık..İşde bisiklet sporu gerçek anlamda bu cana yakınlık.pylaşmak ve insanların bir birbirine karşı sempati duyması..Gidiyorsunuz ama bize lütfen gezilerini ekrandan paylaşın..Tşk ler İyi forumlar.

• Beğen

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
@Serdar TEBER

tabi ki abi memnuniyet duyarım.yanlış olmazsa avatardaki yer de eymire benziyor.görüşmek üzere

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
@doktorbean

Aynen, resim orası, ben de Eymir fanatiğiyim. Ağutos ortasından itibaren Ankara'dayım, görüşmek üzere.