Extreme Airbrush by Çarşııı

Scudo

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
@canifirthart

sağol amaçok ucuz be abi adam emek harcıyo ona değer bile biçemeyiz ama malzemesi şusu busu daha pahaı oluyorlarfı ya:D
neyse şu anki 4400e yapmam ama bi kaç sene sonra yeni bir bir bisiklet ya da kadro alırsam hayalim zaten o :p artık izmre pedallarız airbrush için :D
bilgisayara yapamadık zaten, ileride lapyop alıram da yaptıracağım ilk iş airbrush olacak :p

• Beğen
Tepkiler: Caner Bozkurt

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
@tekteker

çagrı kim bilmiyorum bu kadronun ilk sahibiyim

@Blick

ewet fiyatları biraz ucuz ama işinin ehli biri oldugundan iyi sonuçlar çıkıyo ortaya görüldügü gibi:D

bu arada artık izmire gelmenize gerek kalmadı airbrush için çünkü istanbula taşındı artık orda yapacak bende yakında bi kadro daha yaptıracam istanbula gitcek kadro :( bu arada bu işi yapan bir bayan haberiniz olsun

Natural_animal

Daimi Üye
Tepki
188
Bende motosikletime yaptırmak istiyordum bu airbrush olayını. Bisiklette de gördüğüm iyi oldu. Artık bisikletimede yaptırırım. Nasıl ve nerede yaptırdın? süper başarılı olmuş. :46:

• Beğen

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konu halen devam ettiğine göre satılmadı herhalde. Beşiktaşlı olsam düşüneceğim ama :( neyse. Belki kendim yaptırırım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bir beşiktaşlı olarak bisikletine bayıldım süper olmuş poaylaşım için saol

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
@Natural_animal

bu bisiklet izmirde yapıldı ama bunu yapan daha önce yazdıgım gibi artık istanbulda yapıyor

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
yaw abi çok merak ettim nerde yaptırdın kime yaptırdın isim ve yer sölermisin bildiğin yada bilen varsa yazzın

• Beğen

salvadore

Üye
Tepki
10
Hakikaten etkilenmemek elde değil, Bisiklet kaliteli, bir de çarşı modifiyesini yiyince tam bir holigan olmuş. Çok etkilendim, Tebrik ederim seni. Bununla da ne gezilir şehir merkezine valla!

• Beğen

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
@mac-bmxtreme

artık istanbulda ve duyduguma göre bi arkadaş yaptırmış (karbon bisiklete)tam adresini alınca burdan yazarım ve istanbuldaki yaptırmak isteyen arkadaşlar gider yaptırır

• Beğen
Tepkiler: mac-bmxtreme

Emirhan Gördebil

Daimi Üye
Tepki
75
Arkadaşım adresi ve mümkünse telefonu verirsen benim yolum düşecek.Bu arada bende bir galatasaraylıyım hatta ultrAslan ım ama böyle bir emeğe "harika" demek için bence bunlar engel değil.:D:D

• Beğen

Batum23

Üye
Tepki
12
Abi dehşet olmuş FenerBahçeli olmama rağmen çok beğendim jantlar çok süper olmuş birde birşey sorucam sadece modifiye için kaç para harcadın ve ne kadar zamanda tamamladın?

• Beğen