Extrem yol grubu kulüp oluyor!

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İzmir'de Yol bisikleti kullanıcılarının oluşturduğu grup, Kulüp oluyor.
Dernek kurulum aşamasında olan Grup, üyeleri arasından Yöneticilerini belirlemek için Başvuru almaya başlamıştır.
İşte o Paylaşım;

EXTREM SPOR KLÜBÜ YÖNETİM ÜYESİ BAŞVURULARI
Extrem Yol Grubu Adına;
11 Mart 2016 Günü Grup yöneticileri olarak yaptığımız toplantıda alınan karar ile kulüp olma yolunda ilk adım atılmıştır.
EXTREM SPOR KULÜBÜ adı ile kurulacak derneğimiz yönetimi için en az 7 asıl 7 yedek kurucu üye ile başlanacaktır. Bu üyelerin belirlenmesi için belli kriterler belirlenmiş, bu kriterler doğrultusunda kurucu üye olmak isteyen grup üyelerimizin başvuruları alınacaktır.
Başvurular info@extrembiskletgrubu.com mail adresimizden,
(link) sayfamızdan yada elden belge teslimi ile yapılacaktır.
Bornova için; Ahmet Fidancı, Bayraklı için Fatih Can, Gaziemir için Engin Dem, Karşıyaka ve Çiğli için Muharrem Atik, Torbalı ve Ayrancılar için Cengiz Güner'e ileteceklerdir.
• Üyelik için 25 yaşını doldurmuş,
• Faal olarak bisiklet sporu (bisiklet çeşidi ayrımı olmaksızın) ile ilgili,
• Dernek faaliyetlerine, etkinlik ve toplantısına zaman ayıra bilecek durumda olanlar,
Başvurabilecektir.
Başvurular Reimli Özgeçmiş, faal olarak hangi derneğe ve gruplara üye olduğunu bildirir liste, ikametgah bilgisi ile olacaktır.
Değerlendirme sonucu üye listesinde yer alacaklardan kişisel bilgileri ve bazı gerekli dökümanlar istenecektir.
Grubumuza Hayırlı olsun.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Umarım güzel yerlerde görürüz sizleri. Bisiklet sporu için güzel şeyler yapmanız dileğiyle, hayırlı olsun.

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar info adresimizde bazen sıkıntı çıkıyor. O yüzden şahsi mail adresimi de ekliyorum. Başvurular 12 Nisana kadar devam edecektir.

afidanci66@gmail.com

ramotek

Üye
Tepki
64
@Ahmet Fidancı Hayirli olsun.Kim seciyor yonetim kurulu uyelerini? Siz mi? Yani sacma geldi biraz zaten grup yonetiminiz var bunu tum Izmir biliyor.sizi tanimayan yok heryerde ben extreme yoneticisiyim diye soyluyorsunuz zaten:cool: sozum meclisten disari ama benim gorusum reklam kokan hareketler bunlar gibi geldi ya da adam yok yonetime alacak :suspus: umarim diger izmir kulubleri gibi sahis firmasina donmez :D tekrar hayirli olsun :harika:

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ramotek sanıyorum yaşın küçük. Zira yazıların bunu çağrıştırıyor. Biz facebook sayfası değil Dernek ve Klüp yönetecek yetişkin bilgili kişiler arıyoruz. Bu 3 kişi ile değil minimum 14 kişi ile oluyor. Evet ben grup kurucusuyum. ve yönetimde yer alacak 4 arkadaşım daha var. Düşündüğümüz sayı 12 asıl ve 12 yedek olması gerekiyor ve bir isim birden fazla yazılmıyor. Amacımız listeyi gelişi güzel doldurmak olsaydı zaten bunu yapardık. Ama yolumuza senin gibi reklam sevenlerinde çıkacağını hesap ettik tabii ki. Bisikletten uzak olduğun isminin altında yazan kelimeden belirgin. Biz orada Onursal, Forum Bağımlısı, Forum demirbaşı yazanların yorumlarını dikkate alıyoruz. Çünkü onlar bisiklet sevdalıları ve onlara bizim ihtiyacımız var sana değil. Ama yinede cevap yazayım sualine. Grup sayfamız şu an herkese geçici olarak açıldı ve kapatılıp başvurusu uygun olan arkadaşlarımızı üyelerimiz seçecek, daha önce olduğu gibi bizler tek karar vermiyoruz vermedik. Toplantıya gelen herkesin cevap ve oy hakkı bulunuyor. Tek şart grubumuza belli süre önce üye olmuş olması. Teşekkür ederim ilgine.

Bu arada info adresimiz aktif çalışıyor. Başvurular devam ediyor. (Sadece İzmir içi)

ramotek

Üye
Tepki
64
@Ahmet Fidancı
Hallo Herr Fidanci (extrem almanca ogrenin extreme ingilizce ekstrem Turkce siz almanca tercih ettiiniz icin herr dedim :koptum:)
1. akil yasta degil bastadir bunu bir yere not edin ;)
2. ben size elestirisel bakis acisiyla yaklastim siz direkt saldiriya gecmissiniz.bence siz diger arkadaslarada soyleyin sizi baskan yapmasinlar cunku yasiniz ileri olsada bi ergen agresifligine sahipsiniz.:D:Dsakin olun kulubunuzu ve makaminizi elinizden almiyoruz.:eek:
3. isim geregi genelde yurtdisi devlet organlarimizi denetliyorum ve sunu bilinki bu konuda sizden uzmanim mamafiili bilmisligin luzumu yok :cool:
4. bize onursal uye,forum demirbasi gibi uzmanlar lazim diyorsunuz ama bu sadece o kisinin cok mesaj attigini gosterir bilgisini degil ama yinede bi mesajimi begenenlere sizden bin kat daha alcakgonullu fakat bi okadarda bisiklet konusunda duayen insanlar
5. sahsimda reklam yapiyor ifadesi kullaniyorsunuzda nasil bir reklam bu :confused: kazanimim ne.cok mantiksiz :rolleyes::rolleyes:

son soz olarak:
yazik izmir gibi nadide bir sehir yine bir sahis dernegi kazaniyor.

not: profesyonel destegi ege pedaldan alabilirsiniz onlar rakip mantigiyla yaklasmazlar.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ramotek tarzınız, yaklaşımınız pek hoş değil. Direkt saldırı modunda başlamışsınız, yaptığınız eleştiri değil. Siz de kendinizi, yazdıklarınızın nereye gittiğini biraz gözden geçirmelisiniz bence.

İnsanlar bisiklet sporu için birşeyler yaparken, yapmaya çalışırken, hiç bir çaba sarfetmeden sadece laf yetiştirmesi pek hoş olmuyor açıkçası. Güzel şeyler yapan insanlara köstek değil destek olursak belki ülkece güzel yerlere gelebiliriz.

Not: Extrem Yol Grubu'na üye değilim, Ahmet Fidancı'yı sadece ismen tanıyorum.

ramotek

Üye
Tepki
64
@leyla_p cok haklisiniz bisiklet sporuna katki saglayan guzel sey yapan insanlari desteklemek lazim.dediginiz gibi bu arkadasi tanimadiginiz belli.biz biliyoruz kendisini izmirden.bu arkadas heryerde ben yoneticiyim diye dolasip forumdan musteri ariyo olan teksey bu.bu yuzdende bu tip arkadaslar karsisinda bizi bulur ;)

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ramotek çok abartmışsın. Reklam kokan hareketler bunlar dediğin için reklam konusuna değindim. (İlk yürumunu tekrar oku) Yusuf Hitit abimizi filan biliyorum. Kendisi 1. derece Bisiklet Antrenörüdür. Elit sporcu yarıştırma izni henüz yok ama inşallah yakında olacak. Bizimde antrenör hazırlığımız var ve 4. derecede Antrenör olan bir arkadaşla görüşmemiz var. Bizim hedefimiz büyük. Ayrıca Bisiklet konusunda gayret gösteren her birey benim saygımı hak eder. Saygılı olur seviyeli olurum. Ama senin üslubun umurumda değil. Başka bir ön yargı ile klavyene dokunduğun bariz belli.
Benim Başkan yada üye olmam sana dokunuyor (ki nedenini tahmin ediyorum) oraya buraya yönlendirmek en büyük başarın olsa gerek. Biz bir grubuz senin bu grupta olmaman yada belkide uzaklaştırılmış olman takma isim ve ilistrasyon bir avatarla serbest takılman maske gibi örtmüyor seni. Üslübun ele veriyor kendini. Dolayısıyla bir avatar arkasına gizlenen birisinin benim karşıma çıkacak cesareti de yok.
Biz kelimesini kullandığımın farkına varacak kadar zeki olduğunu düşünerek bu tür muhalif kokan kelimeler bizi yıpratmaz bunu bilmen gerekir.
Grubumuzda üye olan arkadaşlar da bir kararı tek yada yönetim olarak değil grup ile paylaşıp görüş birliği ile aldığımı bilirler. O yüzden sadece karalama kokan hareketler bunlar. Kendi isminle gel de çapını görelim.

@ramotek
İzmir'de Profesyonel takım yok maalesef. Türkiye'de bir kaç adet var. Ama belli bir başarı elde etmiş değiller. Bizim sporcumuz Torku, Brisa, Lassa gibi takımlarında yer aldığı yarışta 12. sıraya adını yazdırmayı başardı. İzmir Kriteryum yarışında kürsüde bol bol göründü formamız. Biz kendimize rakip aramıyoruz rakip çok, rakibimiz bisikletliler değil. ANLIYOR MUSUN...

• Beğen
Tepkiler: Sarper Tuncer

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
hayırlı uğurlu olsun. bu oluşumlar kısa zamanda çoğalır inşallah.
türkiyeye bisiklet olgusunu oluşturmak için ciddi adımlar bunlar :cool:

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Fidancı

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
@ramotek bu kadar ön yargılı olmayın yahu. gidin bir turlayın bu insanlarla bir muhabbetlerini dinleyin :D emek var ortada sizin yaptığınız ayıp şuan. bende extrem yol grubuyla eskiden çıkıyordum ve ahmet abide beni müşteri olarak görmedi zira bana verdiği tek şey gelişme oldu.

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@(link) ilk turunda şimdiki halini ben söylemiştim hatırlarsın. Biz turlara gelen arkadaşların endişesini gidermek için doğruları söyleriz hep. Sarper'ede yaptığım o oldu. Çok kısa süre de olsa bize takılıp büyük başarı kaydetti ve kaydetmeye devam ediyor. Tebrikler Sarper, aldığın kom ne kadar hızlı ilerlediğinin kanıtı. Doğru yoldasın devam et. Takibimdesin :harika:

• Beğen
Tepkiler: Sarper Tuncer

Engin Dem

Üye
Tepki
43
Bisiklet
Focus
Öncelikle yazacaklarima kendimi tanıtarak başlayayim ki öyle rumuz ardına saklanarak bol keseden alanlara benzemiyeyim .Adım Engin 40 yaşında yim extrem gurubunda en eskilerden bu sporda yenilerdenim ve bisiklet sporuna aşığım çünkü yasantimi ve yaşam kalitemi değiştirdi eskiler derkerki bir insanı tanımak için ya onunla alışveriş yapmanız yada yolculuğa çıkmanız gerekir derler @ramotek rumuzlu arkadaş arkadaşle sürdunmu ki bizleri tanımadan elestiriyorsun yahut sürdün yada taniyorsan neden perdeler arkasından konuşuyorsun bizimle bir tura bir sohbete katılan herkes bilir ki tüm kararlarımızı gurup olarak demokratik bir şekilde alıyoruz ve herkesin eşit derecede katılım ve söz hakkı vardır .Buyrun sizi de davet ediyoruz gelin turlarimiza antrenmanlarimiza katılın hatta bu sporu madem çok seviyorsunuz madem ilerlemesini istiyorsunuz elinizi taşın altına koyun yönetime girin bir söz bir oy hakkınız olsun bir rumuz ardına saklanıp elini taşın altına koymadan klavye şövalyeliği yapmak kolay Ahmet Fidancı bu guruba ve spora birşeyler vermeye gayret eden yaptığı işi bir kademe yukarı çıkartmaya çalışan bir bisiklet aşığıdır ve çıkardan çok maddi manevi zaman ve fiili olarak çok şey vermiştir gurubumuza .Sadece gurubun iyi bir forması olması için emeğin yanısıra yüzlerce lira cebinden koymuştur ve Fidancı ya sarf edilen bu söylemleri tüm gurubumuza söylenmiş olarak kabul ediyor ve sozlerinizin arkasindaysaniz açık kimliğiniz ile tartışmaya davet ediyorum sizi @ramotek

ramotek

Üye
Tepki
64
nedir son durum anlat bakalim baskan:ssrtcbya:

@Sarper Tuncer en akli selim arkadas sensin kutlarim seni gercekten ve nezaketin icin tesekkür ederim.:krnz: