Evlilikte kadin-erkek iliskileri

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
Bir kadin evlenene kadar gelecek endisesi tasir, erkegin gelecek endisesi ise evlendikten sonra baslar.

- Basarili erkek karisinin harcayacagi kadar parayi kazanabilendir; basarili kadin ise böyle bir erkegi bulabilendir.

- Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayip az da olsa sevmek; bir kadinla mutlu olmak için ise o kadini çokça sevip anlamaya hiç çalismamak gerekir.

- Evli bir erkek bekara göre daha uzun yasar; fakat ölmeyi daha fazla arzular.

- Kadinlar erkekle evlenirken erkeklerin degisecegini beklerler fakat erkekler hiç degismezler; Erkekler ise evlenirken kadinlarin degismeyecegini umarlar ama kadinlar degisir.

- Bir adam karisina arabasinin kapisini tutuyorsa emin olabilirsiniz : Ya arabasi yenidir, ya da karisi.

- Evliligin ilk yilinda adam konusur kadin dinler. Ikinci yilinda kadin konusur adam dinler. Üçüncü yilinda her ikiside konusur, komsular dinler.

- Yeni evlenmis bir adam mutlu ise nedenini hemen anlariz. On yillik evli bir adam mutlu ise nedenini cok merak ederiz...

- Bir genç babasina sorar "Baba, evlenmek kaça malolur ?". Baba cevap verir "Bilmiyorum oglum , ben hala ödüyorum.."

- Evde patron oldugunu söyleyen bir erkege kesinlikle inanmayin. Çünkü muhtemelen baska yalanlar da söylüyordur.

"Bir erkek evlenene kadar yarimdir; evlenince biter.

Alıntıdır.

Scudo

nyx

Daimi Üye
Tepki
212
komik ama bence,en azından benim hayalimdeki evlilik böyle bişi asla değil...

murattaner

Aktif Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
Lütfen yazı ile ilgili yorumları sadece evliler yapsın :) Zira bekarlara uzaktan davulun sesi hoş gelebilir :)

maksim

Aktif Üye
Tepki
161
İsim
maksim ünal
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
walla evli değilim ama evlilerinde hali pek parlak değil...yazılar fazlaca yalansayılmaz

pythia

Üye
Tepki
109
Tüm bu yazılanlar işin esprisi tabi. Önemli olan bu yazıdaki gibi bir ilişkiyi ti'ye alabilmek bence. Evliliğin ciddi bir iş olmadığını kastetmiyorum tabi. Bekarları korkutmayalım arkadaşlar. Durum o kadar da vahim değil.

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
abi okuduk hak vedik güldük acıdık herşeyi yaptık çoktan biraz ileride sonsuza varmadanki nokta kadar teşekkürler :D

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
- Bir adam karisina arabasinin kapisini tutuyorsa emin olabilirsiniz : Ya arabasi yenidir, ya da karisi.
- Bir genç babasina sorar "Baba, evlenmek kaça malolur ?". Baba cevap verir "Bilmiyorum oglum , ben hala ödüyorum.."

puhahahhahahaha :D Murat abi süperdi yaa :D:D paylaşm için saol abi :D

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
@goxelkurt

sonuna kadar katılıyorum :D hiçbişey göründüğü gibi değildir, unutmayın

A

adminn

Misafir
komik ama bence,en azından benim hayalimdeki evlilik böyle bişi asla değil...

yas yetmis oldugunda hala kestigi elmanın büyük yarısını bana veriyorsa....:)

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
:) eh artık hanımlar da iade i alıntılar yapsınlar da, biraz daha gülümseyelim....

hulyaars

Forum Demirbaşı
Tepki
222
@papilloniac

alıntıya ne gerek erkekler alıntısızda aşikar:):):)

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292

Bu başka bir güzel geldi bana:p

Paylaşım için teşekkürler.

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
@pythia

öncelikle murat evgine bu güzel yazıyı yayınladığı için teşekkür ederim.... devamını bekliyorum...:):)

evlilik kapalı bi kutu galiba dışardan farklı içerden farklı görünüyor... çok güzel bi ilişkileri var diyorsunuz , bi bakıyorsunuz ertesi ay boşanıyorlar.... yada didişiyorlar gecinemezler diyorsunuz son nefeslerine kadar birlikte oluyorlar...

ben korkmadığımı söliyim... :):):)

tekrar teşekkürler...

hetero

Aktif Üye
Tepki
71
bütün yaşantımızda her şeyde öncelikle iğneyi kendimize sonra çuvaldızı karşımızdakine dokundurmalıyız.o zaman her şey daha iyi olur diye düşünüyurum .(onlar başımızın tacı nede olsa...)