Evka 3 Tepesi Parkur ...

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında metalman133 tarafından paylaşıldı.

1. metalman133

metalman133 Yeni Üye

Seviye:
    bu konuyu açabilcek en iyi yerin burası olduğunu düşündüm :) bugün babamla dağ tepe dolaşıyoduk ;) biğ tane parkur gördük ormanımsı bir yerin içine giden oraya daldık. 15-20 m kadar içieri girdik. Sonra arkadan bi abimiz çarptı hafiften. Üstünde Bianchi turquaz takım forması gibi bi abimiz. Saat bugün 13.00 civarında. Sonra bisiklet üstü muhabbet geçti o indi aşağılara. Sonra tepeyi çıktı 4-5 köpek le fln uğraştı. Neyse sormayı unuttum da "hocam bisikletforum üyesimisin" diye. O abimiz burdaysa yazarsa sevinirim :eek: televizyondaki annenizi- kardeşinizi buluyoruz gibi oldu ama :rolleyes: malum ilk defa bi mtb ci gördüm heycanlandım :D

2. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    :) Harika bir konu.Temennim işte camiamızın böylesine büyük olması ve her an her yerde karşılaşılabilir kişiler olmamız :)

3. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Forum sayesinde mesela benim çevrem çok genişledi ve tanıdğım bisikletçi arkadaşlarım ile yeni arkadaşlarımın çevresi ortak çıktı ve iyice bütünleştik. :)

4. Aybars Öge Sürücü

Aybars Öge Sürücü Onursal Üye

Seviye:
    Evka 3 eski yarış parkurumuz Zafer Abi (Bianchi) mekanıdır. Onun internetle arası pek yoktur. Büyük ihtimalle ona rastlamışsındır.

metalman133

metalman133 Yeni Üye

Seviye:
    olabilir:) saolasın.. ben cevabımı aldım :) konu silinebiliyosa silinebilir.. :)

6. shealien

shealien Aktif Üye

Seviye:
    yok zafer değildir
    yeşil forma giymiyor o şimdilerde...
    siyah kırmızı formalı vs..
    başkası olabilir...

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
GARMİN AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...