Evil-B ler ıle ılgılı son konu ve acıklama ıstıyoruz

rıdvan

Aktif Üye
Tepki
58
selam beyler,
ben yenı basladım ve kendıme bır evıl-b almak ıstıyorum ama forumda bır cok konu okudum kımı ıyı dıor kımı de kotu kafam cok karıstı bu konuya bıraz zaman ayırarak bır acıklama yaparmısınız konuyu buraya acıyorum cunku salcanonun mekanı :) benım ıstedıgım fıyatlar ıyı ve kotu ozellıklerı nerden kolay edınırım gıbı bılgılerdır
yazacagınız paylasımları cın sımdıden tesekkur ederım :p

Scudo

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@rıdvan
Sevgili Rıdvan, klavyende noktalama işaretleri mi bozuk?
Arkadaşlar bir ürün (bu bisiklet, otomobil, traş bıçağı veya kalem olabilir) iyi veya kötü olamaz.. Bunun bir referansa ihtiyacı var. Neye, kime göre iyi, kime göre pahalı.? Bana pahalı, ulaşılmaz gelen bir ürünü bir başkası her gün peynir ekmek gibi harcar..
Sonuç olarak bu Evil FİYATINA GÖRE iyi bir bisiklettir. Ama Bunun iki katı pahalı olan bir GT, Beone, Trek Mirraco veya Haro'dan iyi değildir. Bu da normaldir..Kabaca: ne kadar ekmek, o kadar köfte!!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ben kullandım,ağır bir bisiklet,ama street sürüyosan,peglerini sökerek bisikleti olması gereken kiloya indirebilirsin.

Frenlerinin değişmesi şart,üzerindeki frenler ile hareket yapmak imkansız kadar zor.

Bikaç ay sonra göbeklerini değiştirmen gerekecek.

Elciklerini kesinlikle değiştirmen gerekecek,çok sert elini parçalıyo insanın.

Gidon da değişse iyi olur sanırım.

Bu parçaları değitirmeyi düşünürsen bence iyi bir bisiklet,bu şekilde modifiye edebilr veya biraz daha para biriktirip gt nin ucuz modellerine yönelebilrsin.

rıdvan

Aktif Üye
Tepki
58
ben bırazda ulasım aracı olarak kullnacagım ve basıt bır kac hareket ben bır wrıterım ve graffıtede ulasım aracım olacak oyle oyle rampada hoplayıp zıplamıycagım yanı :)

mahmutmmm

Üye
Tepki
22
dostum bende evıl b 2008 var daha 1 ay evel filan aldım hiçde agır değil pegleri çıkarmaya gerek yok tarttım 15 kiloda gramı yazmıo ama orası ayrı ama süper bi bisiklet hiçde elcikleri elimi parçalamıo he sen korkudan yapısıosan parçalar firenleri çook iyi ayarlamana baglı ki çok iii bi markadan oluşuoo ve silivriden selimpaşaya gidioruz arkiyle bilmem kaç yerden atlıorum hiçdde bi kırılma ses bozukluluk yok yani bisiklet şansına kalmış kullanmana kalmış ama daha evelden bmxede bindim fazla hafif olmasıda hızı önlüo bu hem hareket hemde hızlı bi bisiklet fiyatıda çok uygun 350 filan ki kartla alım fiyatı peşin 300 bulursunuzz

_vage_

Üye
Tepki
8
rıdvan writersin arkadaşım galiba nickin ne? ve nerdensin