Evde ve ofiste bisiklet fotoğrafları

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
merhaba arkadaşlar umarım daha once bu tarz bır konu açılmamıştır formda kirlilikte yapmak istemiyorum

bu bölümde evde yada ofiste bisiklet tamalı fotoları paylaşmak ıstıyorum.. ve sizinde paylaşmanını tabıkı

bisiklet gunluk hayatımızda en önemli parcalarından biri herzaman üzerinde olamadıgımızdan evde ofiste bir dekor gibi konulan fotolar ı paylaşaabiliriz

formda evde bisikleti nereye koyuyorsunuz tarzı konular var fakat benim beklentım burada evde dekor amaçlı bisiklet görselliri bikaç foto paylaşayım ben daha ıyı anlamanıza yardımcı olur

iyi formlar041409bike-02.jpg Indoor-bike-storage-solutions-home-office-interior-design.jpg modern-entry-way-bike-hangers.jpg Modern-Minimalist-Wall-Bicycle-Rack-Art-Design-Ideas.jpg Fabulous-Under-Staircase-Bike-Storage-Design-Ideas.jpg Bicycle+Storage+bike+hung+wall+black+paint+roxQ0H7P2LDl.jpg BachelorPad04.jpg BachelorPad04.jpg Bicycle+Storage+bike+hung+wall+black+paint+roxQ0H7P2LDl.jpg Fabulous-Under-Staircase-Bike-Storage-Design-Ideas.jpg Modern-Minimalist-Wall-Bicycle-Rack-Art-Design-Ideas.jpg modern-entry-way-bike-hangers.jpg Indoor-bike-storage-solutions-home-office-interior-design.jpg 041409bike-02.jpg

Scudo

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben burada tekerine toz değmemiş bisikletimsiler görüyorum. Ha mesele bisikleti alıp sadece ve sadece dekorasyon amacıyla kullanmak ise o başka. Ama 10 binlik bisiklet alınıyor sonra narkisosun sudaki kendi aksine aşık olması gibi bisiklete bir aşık olmalar. Devamında bir gardrop bisikletçiliği; yok kışın kullanmam, yok yağmurda kullanmam, yok çamura girmem, yok grupla gitmem bisiklet yere düşer incinir.

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
@mehmetsunu

Bisiklet ayni zamanda dekordurda bazilarinin 3-4 tane bisikleti var hepsine binmek icin degil dekor amaclida kullanabiliyor

Sitede oturuyorum evim 1+1 evde yer bulduma seviniyorum valla