Evanscycle ve SPD Ayakkabı seçimi

Alper Üste

Aktif Üye
Tepki
83
Merhaba arkadaşlar. Evanscycle'de Northwave Mission MTB Ayakkabısı %38lik indirime girmiş ve oradan alınca fiyat türkiyedekinin neredeyse yarı fiyatına geliyor. Bende karar verdim alacağım fakat sorularım var.

1)Evanscycle güvenli midir? Daha önce bu siteden alışveriş yapanlar alışverişin kargonun nasıl sağlandığı konusunda yardımcı olabilirlerse sevinirim.

2)Normalde 44 Numara ayakkabı giyiyorum. Bu ayakkabının 45 numarasını alacağım bir sıkıntı olur mu?

Not: ayaklarım taraklı

3)Bu ayakkabıya uygun pedallar nelerdir? (mümkünse en ucuzu :D )

Scudo

Mustafa İlişe

Aktif Üye
Tepki
93
Bisiklet
Whistle
1- evet güvenilirim. siparişim 4 günde elime ulaştı.
2- ben de 44 giyiyorum ve 45 aldım. ama 44 alsaydım da pekala olurdu ayakkabı. hafif bol oldu yani.
3- shimano m520 :)

• Beğen
Tepkiler: Alper Üste

Alper Üste

Aktif Üye
Tepki
83
Yanıtlar için teşekkürler :) Valla bisikleti alırken sonradan bu kadar masraf (forma - tayt - kask - eldiven - bagaj - vs. vs.) olacağını bilsem 2 kere düşünürdüm :D

Ama olsun. Yaşıtlarım gibi sigara ve içki kullanmıyorum , + olarak spor yapıyorum. Mutluyum yatırımı geleceğime yapıyorum.

• Beğen
Tepkiler: aykut yiğitel
Tepki
12
Alper'cim daha bugün aldım siparişimi.3-5 gün içerisinde yolluyolar.75 euro konmuş bir sınır var.Bu sınırı aşarsan vergi ödemek durumundasın,siteninde sterlin olduğunu unutma.Çalmaya meraklı devletimizi daha da zengin etme.

murat songür

Aktif Üye
Tepki
41
Sayin Cihan Akrak arkadaşim,devleti hirsizlikla suçlaman ağir bir itam,lütfen forumda yazişmalarimiza dikkat edelim,hakkinda biri savciliğa suç duyurusunda bulunsa ne olacak,devlet bir yönerge koymuş işine gelirse alirsin,gelmezse almassin,bu konudaki rahatsizliğinida dile getirebilirsiniz tabi olarak,ama bu şekilde değil,Türkiye yurtdisindan malzeme getirme konusunda çoğu ülkeden serbest ,rahat durumda

Ziya Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
54
Bisiklet
Cannondale
Kesinlikle güvenilir bir site. Ben normalde 43 giyiyorum kakat Northwave ayakkabım 41 numara.
Pedal olarak da Shimano M540 çok güzel bir pedal, XT ile aynı seviyede hemen hemen.