EUROBİKE Almanya 2019

EnesKlf07

Daimi Üye
Tepki
532
İsim
Enes Kalfa
Bisiklet
Scott
Forumda 2017 yılından beri konuşulmadığını fark ettim. Acaba bu yıl forumdan gidecek var mıdır ?

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
2018de diger seneler gibi ziyaret günü yoktu sadece ticari olarak yapildi. Bu sene yine ziyaret günü var.

Forumdan ben kesin gidiyorum, gidecek arkadaslarla tanisip görüsmek isterim.?

• Muhteşem
Tepkiler: Cemal Ç.

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Tam ben yazmayı düşünüyordum. "Sayın @Murat Cömez belki katılabilir" yazıyordum ?.

• Hahaha
Tepkiler: Murat Cömez

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@CmlCLK
Sen beni iyi tanimissin.?

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.125
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Gönül isterdi ki kendimiz gidip gezelim yada Avrupa/Almanya 'da ikamet eden uygun bir forum üyesi ziyaret edip bizi bilgilendirsin alamasak bile iştah ile bakıp en azından gözümüzü ve ruhumuzun açlığını doyursak ama olmadı veya olmamış. "Konuyu hortlatmak" jargonu ile günümüze güncelliyorum. bu sene ki fuarda ki bir model ilgimi çekti bence kendinden kamplı bir tur bisikleti olmuş.
Fotoğrafların hepsini indirip yüklemeye üşendiğim için direk link bırakıyorum, ilginç gelen bir kaç tasarımı ekledim Yine farklı siteler üzerinden de takibi yapılabilir. Ola ki gitmiş birisi varsa bir kaçta ondan fotoğraf görmeyi isteriz.
(link)
(link)
ayrıca
(link)
(link)
(link)

Cercle The World
p5pb22975078.jpgp5pb22975080.jpg

Pinion gearbox
1.jpg
2.jpg

Effigear gearbox
(link)
p5pb22958640.jpg

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Gönül isterdi ki kendimiz gidip gezelim yada Avrupa/Almanya 'da ikamet eden uygun bir forum üyesi ziyaret edip bizi bilgilendirsin alamasak bile iştah ile bakıp en azından gözümüzü ve ruhumuzun açlığını doyursak ama olmadı veya olmamış. "
Belki de her bisiklet ile ilgili konu gibi acilan Euro Bike konularida ilgi görmedigi icin acmak isteyenler acmamistir, olamazmi?

2013, 2014 ve 2015 senelrin Eurobiken dan Konular acmistim ama konular gayet bir kac yorumluk müthis bir ilgi gördügü icin 2016 ve 2017 den konu acmadim ve ondan sonra da zaten eurobike 2018 sadece ticari belgesi olanlar icin kapilari acti. 2019 da tekrar acilacak denmisti ama Pandemi olayindan dolayi bir daha malesef kisitli bir sekilde tekrar ticari belgesi olanlara kapilari actilar.

Yani demek istedigim almanyadan yardimci omaya cok calistim ama hep iyligimi kötüye kullandilar (Hepsi degil ama %90).
En basiti yurtdsi alisverisi, kac kisilere yardimci olayim dedim vergi vs vermen bana söyleyin ben gelirken getireyim dedim hic orali olan olmadi, ben kesinlikle kazanc vs talep etmiyordum. Bundan sonra feristahi gelse yardim etmem, versin vergisini vs kargoyla 20 gün - 1ay beklesin, nasil olsa para cok. :)

Saygilarimla

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.568
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Belki de her bisiklet ile ilgili konu gibi acilan Euro Bike konularida ilgi görmedigi icin acmak isteyenler acmamistir, olamazmi?

2013, 2014 ve 2015 senelrin Eurobiken dan Konular acmistim ama konular gayet bir kac yorumluk müthis bir ilgi gördügü icin 2016 ve 2017 den konu acmadim ve ondan sonra da zaten eurobike 2018 sadece ticari belgesi olanlar icin kapilari acti. 2019 da tekrar acilacak denmisti ama Pandemi olayindan dolayi bir daha malesef kisitli bir sekilde tekrar ticari belgesi olanlara kapilari actilar.

Yani demek istedigim almanyadan yardimci omaya cok calistim ama hep iyligimi kötüye kullandilar (Hepsi degil ama %90).
En basiti yurtdsi alisverisi, kac kisilere yardimci olayim dedim vergi vs vermen bana söyleyin ben gelirken getireyim dedim hic orali olan olmadi, ben kesinlikle kazanc vs talep etmiyordum. Bundan sonra feristahi gelse yardim etmem, versin vergisini vs kargoyla 20 gün - 1ay beklesin, nasil olsa para cok. :)

Saygilarimla
Siz neden her zaman problemi diğer forum üyelerinde arıyorsunuz? Hep istiyorsunuz ki insanlar sizin açtığınız başlıklar atlına yığılsın, beğeniler yorumlar su gibi aksın. Hep üstü kapalı negatif yermeler, hep bir nüktedanlık.

Murat bey, Murat bey;

Şapkanızı önünüze koyun bir düşünün bakalım. Genelde ilgisizlikten dert yandığınız konularda neden böyle sonuçlar alıyorsunuz? Acaba problem açmış olduğunuz konu başlıklarının içeriğinde mi, yoksa insanların gözünde oluşturduğunuz profilden mi kaynaklı? Sizi tanımam, antipatim, düşmanlığım veya önyargım da yok. Fakat; Diğer forumdaşların gözünde size karşı bir önyargı varsa, bunu da oluşturan kendileri değildir.

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Siz neden her zaman problemi diğer forum üyelerinde arıyorsunuz? Hep istiyorsunuz ki insanlar sizin açtığınız başlıklar atlına yığılsın, beğeniler yorumlar su gibi aksın. Hep üstü kapalı negatif yermeler, hep bir nüktedanlık.

Murat bey, Murat bey;

Şapkanızı önünüze koyun bir düşünün bakalım. Genelde ilgisizlikten dert yandığınız konularda neden böyle sonuçlar alıyorsunuz? Acaba problem açmış olduğunuz konu başlıklarının içeriğinde mi, yoksa insanların gözünde oluşturduğunuz profilden mi kaynaklı? Sizi tanımam, antipatim, düşmanlığım veya önyargım da yok. Fakat; Diğer forumdaşların gözünde size karşı bir önyargı varsa, bunu da oluşturan kendileri değildir.
Benim konularimla bu konunun ne alakasi var, soru soruldu bende cevap verdim. Sizin bana tabiki düsmaliginiz yok ama elinize gecsem bir kasik suda bogarsiniz beni. Siz beni nekdar taniyorsaniz bende sizi en az okadar taniyorum memrak etmeyin. Kabul ediyorum ben kötüyüm, siz dahi olun ve dikkat edin de benim yedigim kaziklar kadar o met etiginiz üyelerden yemeyin, benim durumuma bir gün düserseniz ben neden böyle yazdigimi anlarsiniz. Ben konularimda yorumlar hava ucussun diye bir sey demiyorum, yorumlariniz sizin olsun ama ne sen nede senin yandaslarin ve senin gibiler beni forumda yildiramiyacak.

Benim istedigim sadece bisiklet forum bisiklet forum olsun, haber vs. forum degil.

Hoscakalin, saglicakla kalin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ali Eren

BilalKorukcu

Aktif Üye
Tepki
289
İsim
Bilal Korukcu
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Benim konularimla bu konunun ne alakasi var, soru soruldu bende cevap verdim. Sizin bana tabiki düsmaliginiz yok ama elinize gecsem bir kasik suda bogarsiniz beni. Siz beni nekdar taniyorsaniz bende sizi en az okadar taniyorum memrak etmeyin. Kabul ediyorum ben kötüyüm, siz dahi olun ve dikkat edin de benim yedigim kaziklar kadar o met etiginiz üyelerden yemeyin, benim durumuma bir gün düserseniz ben neden böyle yazdigimi anlarsiniz. Ben konularimda yorumlar hava ucussun diye bir sey demiyorum, yorumlariniz sizin olsun ama ne sen nede senin yandaslarin ve senin gibiler beni forumda yildiramiyacak.

Benim istedigim sadece bisiklet forum bisiklet forum olsun, haber vs. forum degil.

Hoscakalin, saglicakla kalin.
hocam sen niye bu kadar agresfsin, okudugum her yorumunda saldirgan ve agresif bir tutum goruyorum, bildigim kadariyla kalple ilgili de ciddi bir rahatsizlik gecirmistin, bu kadar stres ve agresiflik hastaligina da hic iyi gelmeyecektir. Kendimden biliyorum cunku benimde benzer sikintilarim var, yasimiz geregi artik biraz daha sakinlesmenin zamani. Bu tavrinla hem etrafindaki insanlari kendinden uzaklastirirsin hemde kendini dogru sekilde ifade edemezsin. bunu yapici bir elestiri olarak almani umut ediyorum,

saglicakla kalasin