Eurobike 2017

Tepki
202
Bisiklet
Lapierre
Eurobike 2017 30 Ağustos'ta başlıyor. Geçen sene gidip, yeni bisiklet, ekipman ne var-ne yok herşeyi fotoğraflayıp, birçok bisikleti test sürüşünde deneme şansı bulmuştum. Fuarın düzenlendiği yerin küçük bir Alman kasabası olmasından dolayı kalacak otel bulamayıp organizasyonun temin ettiği alana çadır kurup 3 gün boyunca fuar alanından çıkmamıştım. Makul bir bütçeyle gidiş hikayesi ve fuar incelemesini blogda yazdım. Gitmeyi düşünenler veya oradaki atmosfer hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için bilgi vermesi açısından paylaşıyorum.

(link)

Scudo

paslipedal

Üye
Tepki
102
İsim
Paslipedal
Bisiklet
Diğer
Efendim Merhaba,

bu sene Düzenlenen Eurobike Show daydim. Gercekten tam bir bisiklet cennetiydi. Sadece persembe ziyaret edebildim ve diyebilirimki ancak yarisina kadar gördüm. O kadar büyük bir fuar alani daha önce hic görmemistim. Gamescom a katilmis biri olarak oranin iki kati vardi heralde. Dünyanin heryerinden bisiklet firmalari gelmis ve ürettikleri ürünleri tanitiyorlardi. Kanalim icin bir kac röportaj da yaptim. Bunu bir video serisi olarak yapacagim. Ilk bölümü giris olarak Youtube kanalimda yayinladim. Eger bir göz atmak isterseniz Video yu asagidan izleyebilirsiniz. Diger bölümleride buradan yayinladikca paylasirim.

Iyi seyirler...

—————------------------------------------
Hanımlar Beyler yeni bölüm yayında,
bu 2. bölümde Surly ve Ritchey' le bisikletler üzerine sohbet ediyoruz. Ayrica Koga firmasinin ürünlerine de hayran kaldim. Bu sene fuarda bolca Bikepacking ve Gravel bike gördüm. Sanirim önümüzdeki senelerde bu furya iyice parlayacak gibi görünüyor.

—————------------------------------------
bu 3. bölümde Lauf forks ve Pure Cycles' le bisikletler üzerine sohbet ediyoruz. Ayrıca Videonun basinda TCR den #276 sapka numarali Victor Decouard la da cok kisa lafliyoruz. Bu videoda bolca bisiklet klibi göreceksiniz. Görüntüleri elimden geldigince altyazlar ile renklendirecegim.

İngilizce çeviri için Velespit günlüklerinden Azize çok teşekkürler

İyi seyirler