Eşsiz NAKAMURA bisikletim çalındı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
oy oy Mehmetim, detay vermeseydin keşke..hatta hemen sil mesajı lütfen. hırsızların ekmeğine havyar sürmeyelim. Sır bu yüzden alıntı yapmadım.
ama öyle bir aletin varlığı güzelmiş. herhangi bir durumda forumdan ya da kahveden adam toplayıp kendimiz bulalım bisikletleri, polise başvurmak uzun iş ve sonuçsuz.

Scudo

soner canlı

Daimi Üye
Tepki
197
Bisiklet
Scott
Konuyu okudumdu baŞtan sona arkadaŞimizin bİsİkletİ ÇalinmiŞ geÇmİŞ olsun İnŞallah bulunur. KaÇa aldin konusunu da okudum hatta yazarken benİm de aklima geldİ ayni konu:) ama ben bİlgİ almak amaÇli sordum.yanİ hepİmİzİn baŞina gelebİlecek bİrŞey bu olay ve gps mantikli geldİ bana.

EDİT: BEN GPS'İ SORMUŞTUM AMA ALINTI YAPMADIĞIMDAN SEN GALİBA BİSİKLETİN FİYATINI SORUYORUM SANDIN:)

GENE ALINTI YAPMAMIŞIM TAHİR BEY CEVABIM SİZE:)

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@soner canlı

Alıntıya gerek yok, aldım ben cevabı. :D

Tepki
45
Bisiklet
Merida
Öncelikle geçmiş olsun inş.en kısa zamanda bulunur.Karacabey de yaşıyorum. Apartman boşluğuna kilitleyerek bıraktığım bisikletimi çaldırdığımda polisi aradım.Sağolsun geldiler karakola gidip ifade falan verdik.Karakoldan çıktığımda,üzerine bir bardak soğuk su içmem gerektiğini anladım...Artık bulunmaz,ya işte failler belliymiş ama direk suçüstü yapılması gerekiyormuş veya şahıs çalarken benim görmem ve isim belirtmem gerekiyormuş falan filan......Sonra iş başa düştü,roman vatandaşlarımızın yaşadığı mahalleye arabayla sık sık uğramaya başladım .İkinci haftasıydı sanıyorum mahallelide bu arada kıllanmaya başladı farkındayım.Soruyorlar kimsin necisin kimi arıyorsun?....Şans işte,bisikleti 15-16 yaşlarında bir çocuğun altında yakaladım.Hemen polise telefon edip durumu bildirdim.Ben çocuğu yakaladığımda anında çevreden toplanmaya başladılar karakolun yakın olması ve polis arkadaşların anında gelmesiyle olası bir meydan dayağındanda kurtulmuş olduk:))) Diyeceğim doğru yerlerde aramak şart.Polis bulurmu?Zannetmiyorum...Tekrar geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

LeventK.

Daimi Üye
Tepki
84
Bisiklet
Mosso
geçmiş olsun benimde ilk bisikletim (emektar) Bursa'da iken apartmandan çalınmıştı bisikletinizin modeli fark edilebilir türden umarım bulunur . Bu hırsızlardan birini yakalayıp üstüne benzin döküp ateşe vereceksin haysiyetsizler.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Mehmet D. gps cihazından takibi nasıl yapıyoruz peki guzel kardeşim? bilgi verir misin?