EskİŞehİrlİler!!!

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında çaylak26 tarafından paylaşıldı.

1. çaylak26

çaylak26 Kıdemli Üye

Seviye:
    özlediğimiz kara kavuştuk sonunda.Karlı havada bsiklete binmenin keyfi başkadır diyenler mesajlarınızı bekliyorum.Yarın kısada olsa yapalım birşeyler.Bence çağlayan yoluna gidelim hem yol bitiminde eskişehir manzarasınıda izleriz öğlen saatlerinde çokta araba geçmiyor;)

çaylak26

çaylak26 Kıdemli Üye

Seviye:
    faceden beni ekleyin ALİ GÜLÜCÜ ordanda irtibat kurabilirsiniz telim 5066659845

çaylak26

çaylak26 Kıdemli Üye

Seviye:
    yarın 2de hasan polatkandaki shell önünde buluşup çağlayan yoluna(şelale) gidicez.katılımlıcalar kask ve bakım onarım malzemelerini unutmasınlar görüşmek üzere;)

çaylak26

çaylak26 Kıdemli Üye

Seviye:
    bu arada şelaleye kadar gitmiyecez tabi:) o yola çıkıcaz sadece.bu seferlik kısa olsunda haftaya belki şelale veya porsuk barajı yaparız.

İlginizi Çekebilir

IMG_20170405_113243.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
upload_2016-1-7_22-26-54.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...
upload_2016-4-29_9-12-48.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...