Eskişehir'de akşam turu..

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
bu akşam (10/04/2006) saat 19:00'da savaş caddesinde (öğretmenler cd.) akın bisiklette arkadaşlarla buluşup antreman yapmak niyetindeyiz.

sonra vay ben duymadım, vay ben görmedim demeyin...

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Çok samimi söylüyorum ki: keşke biz de bu akşam Eskişehir'de olmuş olsaydık... :)

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

aynı samimiyeti ve hüsn-ü niyeti gelebilecek arkadaşlarda görmeyi umut ediyorum :)

çok teşekkürler ironman.1

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Hayırlı geziler murat abi.. Aslında şuan saat tam 19:00 yani gördüm ama geç oldu :) Gerçi zaten gelemeyecektim o da ayrı konu. Ya geçen akşam gördüm sizi ceza evinin orda bir iki ıslık yok duymadınız. Oturuyordum toparlanıp hareket edene kadar siz vardınız yolun sonuna (Aydın Arat Parkına)... Turuncu montlu gri bisikletli başka kimse yok sendin sanırım di mi Murat abi ? :D Neyse hadi hayırlı akşamlar, hayırlı geziler...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

çamurluklar da varsa, diğer kişi mavi bisikletli ve siyah kasklı ise, her ikimiz de yıllardır bu ânı beklemişiz gibi pedal basıyorsak bizdik :D

bu aralar bi performans çılgınlığı yaşıyorum :)

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

D : bende eskisehire gitmek istiyom
T : taytın var mı?
D : var abi
T : giy gel

:D :D :D

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781

Evet kesin sizdiniz abi :D Ya en az bi 30 km/s vardı hızınız tam AİHL'nin önünden geçtiniz. Neyse bir daha ki sefere... Bu aralar ben de ara ara kısa antrenmanlara çıkıyorum. Ortalama hızımı arttırıyorum. Şehir içinde 30-40 km/s çalışıp 20'nin altına inmemeye çalışıyorum bu aralar da epey başardığımın farkındayım :) Artık sadece şehir için ulaşımı ve kısa spor gezileri olarak devam edeceğim...

Neyse burayı daha fazla kaynatmayayım ben :D Murat abi kal sağlıcakla

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Devasaşehir belediyeniz bisikletlerinizi sürerken de toplamasın dikkat edin. Hız cezası da kesebilirler, frenlerinizden ses geliyor diye, hatta nefesinizdeki laktik asit oranından dolayı bile. Adamlar aşmış hani, maksat bağcıyı dövmek ya ...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781

Bana yakında bir de hız cezası kesecekler ondan korkuyorum :eek:

Üniversite içerisinde düz yolda 30-40'la gidiyoruz, hatta çıkış biraz eğimli 55 km/s'ye kadar çıkılıyor. Ama geçen sefer sonunda bir uyarı aldım giriş güvenliği tarafından... (Kapıdan uçarak geçince 50 km/s :Skull-175 ).

Bugün bir de ne göreyim kampüs girişinde koca tabela "Hız limiti 30 ! limiti geçen araçlar kampüse bir daha alınmayacak" :eek:

Ama bu motorlu taşıtlar için değil mi abi ? :D Ayıp yani. Hem baktım hiç araçlar da uymuyor zaten. Yani ben gidiyorum 40la yanımda vızt diye geçiyor arabalar hala... :(

Neyseki şehir içinde limit 60 olması lazım. Ama onu da zorlamıyor değiliz. Murat abi Şelale yolunda radar yoktu di mi ? :D Hani herkesin 70-72-74'ü bulduğu yerde. Orada limit 90 olması lazım ? :D

Not: Bu kilit kesip bisiklet alma mevzunu getirmeyin arkadaşlar aklıma, deli oluyorum :boese157: Lütfen yani o konu orada kalsın orada devam etsin ki amacımıza da ulaşalım. ;)