Eskişehir

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
vallaha ben hıcbır yere kılıtlemıyorum carsıyada ınmem gerekıyorsa yuruyerek yada arabayla ınıyorum bısıklet ıle carsıya sadece ayak ustu halledecegım bır ıs varsa ınıyorum zaten ınsanların arasında bısıklet surmek cok da hoş degıl çarsının merkezındekı tarfıgıde hepınız bılıyorsunuz.ne yoldan gıdılıyor rahat rahat nede arac trafıgıne kapalı yerlerden ınsan kalabalıgından en guzelı yurumek hem bısıklet ecde kapalı ıken aklın ondada kalmıyor.:)

Tepki
2
@ferhat köse
bencede en mantıklısı kardeşim insanların rahatsız olduğunu anlıyabiliyosun zaten yanlarından geçerken. en iyisi kısa zaman kalınacaksa çarşıda, o şekilde kullanmak lazım bisikleti bencede..

S

Serhat Bilici

Misafir
GÜzel PaylaŞim OlmuŞ Bende EskİŞehİrlİyİm Bİsİkletİ Çok Sevİyorum Kullanmayi Modİfİye Etmeyİ Yenİlİklerede AÇiĞim..

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
Zaten olay kesme olayı değil bi tel sokuyor kilite tak açılıyor zaten kilit bencede en iyisi çift bisiklet , zincir nekadar kalın olursa olsun bişey değiştirmez bence , bende alışveriş yapıcaksam eğer yürüyerek çıkmayı tercih ediyorum :)

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
Çaldırmaktansa yürümeyi yeğlerim :D

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
Zaten çarşamba akşamı gezilerimiz saat 8'de kalkış ama 15 dk fazladan bekliyoruz , güzergahlar hep aynı değil değişiyor o konuda en doğru bilgiyi Burak abi verir size ... Siz çarşamba günleri akşam 8de Vilayet Meydanında olun yeter , facebooktada Bisikletliler Derneği Eskişehir Temsilcilğine üye olursanız orayada yazıyor başkan :)

Tepki
14
Hiç bi yer güvenli deil kilitte önemli deil nası kilit olursa olsun çalınma riski var ama kafaya takmaya gerek yok bn bisikleti çarşıya kilitsiz koydum yarım saat gitmedim yanına çalınmadı iikide çalınmadı :d ama illa güveni bi yer diosanız taşbaşının önünde bisiklet koyma yeri var aynı yer 4 5 kamera ile korunuo...

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
@hasan Setbaşı

Çarşıda kilitsiz ha yürek ister , ben çarşıya koysam 3 kilit takıyorum ve 5 dkde birde bakarım yani :D

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
Artık biz öğrenciler serbestiz :)

Barış BİRLİK