Eskişehir

Scudo

denizzy

Üye
Tepki
2
inşallah abi kimsenin ihtiyacı olmasın onu sadece bir aksesuar olarak kullanalım herkeze kazasız belasız pedal atmalar

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806

Foruma hoşgeldin. Çok şanslısınki Eskişehirde birçok abimiz var gezi yapan. Forumda iyi vakit geçirmen dileğiyle. Ve arkadaşlarımın dediği gibi kaskını takmayı unutma. Ben bile Erzincan'da takıyorsan sen hiç ihmal etme. Buradada bakıyolar cins cins ama alışırlar zamanla.
Sevgiler...

denizzy

Üye
Tepki
2
herkeze çok teşekkürler geçen pazar günü eskisehirde olan sakarılıcaları adlı bir mesire yerine gitdik ama gerçekden 7 km dag çıkdık sonra 20 km yokuş aşağı indik çok zevkliydi ama artık herşey bitti ve geri 20 km lik dik bir dağ bizi bekliyordu ama bize göre zor olanı başardık ve 3 saatde çıkdık artık kimsede derman kalmamışdı 1 saat kadar zirvede dinlendik sonra salladık boşa esk merkezine kadar indik

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923

Denizzy

Şehir içinden sonra çevre gezilerine başlamışsın ne mutlu. Bisiklette inişler hakikaten çok zevkli. Ama bir de çıkışlar ,yokuş olmasa. Ben de senin gibi şu yokuşlara çok gıcığım.:p
'Her inişin bir çıkışı vardır' Atasözleri boşuna söylenmemiş.Sen ve arkadaşların zaman içinde çıkışlara da alışırsınız.Sana hayatında başarılar ve bol pedallı günler dilerim. Hoşçakal.;)

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

6-7 hafta her pazar bozdağ yokuşunu çıkınca artık yalan oldu o da....hiç zor değil :D

denemelisin...fırsat buldukça bozdağa tırman, bak bana hak vereceksin ;)
hoşgeldin...

denizzy

Üye
Tepki
2
hepinize teşekkür ederim inşallah birgün hep beraber bi aktivitede buluşuruz hoşçakalın

• Beğen
Tepkiler: barhay

denizzy

Üye
Tepki
2
sayın eskişehirli abilerim kardelşerim arkadaşlarım belki siz birbirlerinizle tanışmışsınızdır ama bir bün bir yerde buluşalım tanışalım ne dersiniz geziler turlar düzenliyelim birlik olalım ne dersiniz hoş olmazmı?:Skull-175

barhay

Aktif Üye
Tepki
165
Deniz cim çok güzel bir tesadüf oldu... Forumda karşılaşmak .. Artık seni bizim ekibe yavaş yavaş sokalım.. Arada bi faaliyetlerimize gel... Seni burada görmek çok güzel...

Görüşmek dileğiyle

sevgiler

SerkanEriş

Bisiklet Meraklısı :)
Tepki
170
İsim
Serkan Eriş
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti

mesajlarını eksik okumuşum,
bu akdar geziyorsan senide faliyetlerde görmek isteriz. genç dinamik insanlar iyidir..

denizzy

Üye
Tepki
2

hepinize teşekkür ederim inşallah aktivitelerde görüşmek dileğiyle
saygılar

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Sayın Eskişehirliler ben bu gün çıkıyorum...varmı niyeti olan?

necati_123

Üye
Tepki
0
nasıl biliyormusunuz google bisiklet modifiye yazdım bisiklet forum diye bir site geldi tıkladım biraz gezdim çok bilgili abiilerim var dedim hemen girdim üye oldum süpersiniz

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
hoşgeldin necati...
evet bencede bisiklet için Türkiye'de ki 1 numaralı insanlar var bu sitede.faydalandığımız ve faydalanabileceğimiz birçok şey var...bunun için yardımlarını ve fikirlerini esirgemeyen herkese çok teşekkürler....
saygılar...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Hoşgeldin necati dediğin gibi dediğin gibi burda herkes bilgiyi zevkle paylaşıyor ;)

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Necati Hoşgeldin,Hakanında dediği gibi burada herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.Hakan kardeşimizde doğru yolu bulanlardan.Onuda aramızda görmek büyük zevk.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Forumumuza Hoşgeldin necati 3900 kusurlu uyelerımızdensın. 4000 e az kaldı ;)

Sevgiler.

Barb.