Eskişehir

Tepki
3
İsim
Ercüment Enes KOLUMAN
Bisiklet
Ghost
Herkese merhabalar. Uzun yıllardır bisiklet tutkunu olmama bisikletle ilgili ilk kez bir foruma üye oluyorum :) Ben Ercüment Enes KOLUMAN aranıza Eskişehirden katılıyorum 23 yaşndayım Osmangazi üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni bölümünde 7 sınıftayım :hihi: Aynı zamanda Ted Eskişehir Kolejinde yüzme antrenörüyüm. Daha önceden Bianchi aspid sf xc kullanıyordum şu 4 dişli aynakol olanlardan 2015te onunla yollarımızı ayırıp Ghost SE 1175e geçiş yaptık gayet memnunum fakat artık yol-yarış bisikletine geçiş yapma zamanımın geldiğini düşündüğümden biraz daonun için araştırmalar yaparken denk geldim ve üye olup bir kaç konuda yardım alabilirim düşüncesi ile üye oldum. Güzel zaman geçireceğimden eminim şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum :) Herkese iyi forumlar :)

Scudo
Tepki
3
İsim
Ercüment Enes KOLUMAN
Bisiklet
Ghost
@Emre Yönlüer Hoşbuldum :harika:

Klasik yol yarışa geçmeyi düşünüyorum açıkçası :) Hatta bisikleti buldum babamın daha önceden aktif olarak kullandığı artık izmirde kullanamadığı BAUER marka bisikleti alıp restore etmek gibi bir düşüncem mevcut. Onunda 2 vitesli göbekten vitesi var ayrıyetten ön tarafında 6lı ruble var göbek şu anda sıkıntılı olduğu için araştırmalar içersindeyim onu da maalesef bulamıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Emre Yönlüer

Mortevita

Üye
Tepki
30
İsim
Ozan E.
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Erhan Ertan asla tavsiye etmem. Bakım adı altında sadece şikayetiniz varsa ona bakıyor, onun dışında sadece temizleyip lastiklerin havasına bakıp bırakıyor. Tecrübe ile sabit.

Bisstoon

Üye
Tepki
9
İsim
Selim cengiz atabek
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Klasik
Merhaba benim 4 Teker bisiklet projem bulunmakta .patentini aldım . Girişimci olarak iş yerimizde açtık .ancak şu anda üretim yok maddi durum nedeniyle._ Instagram bisstoon sayfama beklerim..

Dosyalar

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bisstoon
Tebrik ederim.Umarım herşey gönlünce olur.

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@Bisstoon
Nasıl bir şey?? Merak ettim şimdi ama...:kötü:

Bisahm

Üye
Tepki
0
İsim
Ahmet Faruk
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hersey birden mukemmel olacak diye bekleme. Yavas yavas olur bu tup seyler. Umarım projen tutar!!

thieft3000

Forum Demirbaşı
Tepki
439
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
Merhaba arkadaşar Eskişehirde fırın boya yapan yer bilen varmı?

Manga

Üye
Tepki
2
İsim
Muhsin
Bisiklet
Bianchi
merhabalar. eskişehirde şehir içi tur yapan gruplar var mı? benim sosyal medyadan gördüğüm bisiklet durağı diye bir grup var, haftanın bir günü şehir içi tur yapıyorlar dye biliyorum ama. tavsiye edeceğiniz ya da katıldığınız gruplar var mı?

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti

denizt

Üye
Tepki
559
İsim
deniz
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Manga

Kadir KARADEMİR arkadaşın dediği gibi PAB her perşembe saat 20.00 espark önünde buluşur facebook grubundan katlım şartlarına bakabilirsiniz (Genellikle erkek katılımcılar vardır hızlı giderler ama beklerler de. Pazar turları gidiş değil de dönüşte beklemeyebilirler. Pazar günleri bu gruba katılacaksanız biraz kondisyonlu olmanızı tavsiye ederim.)

ayrıca
(link) her çarşamba saat 19.30 doğa kafe yanında buluşur (aceleci değillerdir kondisyonunuz çok iyi olmasa da geride kalmazsınız.)
(link) grubu genelde cuma günleri buluşur buluşma yerleri hakkında çok bilgim yok (sık mola verir aceleci değillerdir zira grubun demirbaşları arasında sigara içenler de vardır)
(link) diye bi grup da var sanırım sadece yol bisikleti turları yapıyorlar hakkında pek bişey bilmiyorum günübirlik şehirler arası turlar bile yapıyor olabilirler.

genelde gruplar ya cumartesi ya pazar günü tüm gün süren turlar da düzenliyorlar biri düzenlemezse öteki kesin düzenler.

Son düzenleme:

PuncherZ

Puncher
Tepki
5.355
İsim
Ziya D. Bilgitoğlu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cipollini
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Peloton Eskişehir direk olarak bir grup değildir. Yol bisikletleri ile genelde pazar günleri +100 km performans - antrenman turları yapılır.

199635

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu haftasonu festival için orda olacağım. :harika:

yok mu giden kimse forumdan?

Son düzenleme:

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Emre Yönlüer
(link)

• Beğen
Tepkiler: Emre Yönlüer

tudor

Üye
Tepki
3
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Eskişehir’den merhaba. Ktm bisiklet satın alarak aranıza katıldım. Bisikleti alalı 3 gün oldu ama şanssızlık yakamı bırakmıyor. Ne yazıkki bisikleti kurduracak yer bulamıyorum. Ümit bisiklet ithal ediyor ve burada Er ve Hakan bisiklet servisleri. İkisi de kuramayacaklarını bu markaya bakmadıklarını söylüyorlar. Ama Ktm merkezi bunlara yönlendirdi. Ümit bisiklet sitesinde de bunlar var. Yarın Ümit bisikleti arayıp durumu izah edeceğim. Bakalım ne sonuç çıkacak.

• Beğen
Tepkiler: okaancetin

denizt

Üye
Tepki
559
İsim
deniz
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
garanti şartları gereği mi sadece 2 servise baktınız? diğer bisikletçiler yapar.