Eskişehir Tur Bisikletçileri (ETB)

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Ömercan Dönmez tarafından paylaşıldı.

1. Ömercan Dönmez

Ömercan Dönmez Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar

Eskişehirde 14-15 yaşıtları olarak bir grup açmıştık ve uzun süre ardından grup olarak tekrar toplanıyoruz

Grupta toplam 5 kişiyiz.İsteyen arkadaşlar varsa bize katılabilirler , yaşı sorun etmiyoruz aslında :)

Yarın saat 1'de Osmangazi Shell Petrolü önünde buluşuyoruz. Gelmek isteyen arkadaşlar varsa bana mesaj olarak bildirebilirler

Yada ; Facebook Grubumuzdan mesaj olarak bildirebilirler :)

Facebook adresi : https://www.facebook.com/pages/Eskişehir-Tur-Bisikletçileri/214212641977996

Katılmanız dileğiyle.. İyi Forumlar

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-31_11-13-15.png
Her bisikletçinin güçlü ve zayıf yanları var. Kesin olan şu ki, her yönden güçlü bir bisikletçi olamazsınız. Popüler bir örneği vereyim: Hem iyi bir sprinter hem de iyi bir TT yarışçısı...
upload_2016-8-11_15-47-54.png
Merhaba, Power metrenin gerçekten ne işe yaradığını merak edenler için örnek bir senaryo hazırladım. Diyelim ki performans ölçümü yapan bir dükkan açtım. Bu dükkanda bazı ölçümler yaparak bana...
3.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...